Skip to content
Menu
Menu

Tepelné čerpadlá vzduch – voda Panasonic Aquarea 

Tepelné čerpadlá Panasonic Aquarea ponúkajú cenovo prijateľné riešenia pre energeticky úspornejšiu domácnosť a jednoduchšiu inštaláciu. Tepelné čerpadlá Panasonic Aquarea ponúkajú inovatívne možnosti pre kompletnú rekonštrukciu a novostavby. Svoje využitie však nájdu aj v komerčnej sfére.

Tepelné čerpadlá Panasonic Aquarea All in One – generácia J

Jednotky Panasonic Aquarea All in One patria do novej generácie tepelných čerpadiel určených na vykurovanie, chladenie a zabezpečenie teplej vody v domácnosti od 3kW do 16 kW. Nová rada tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea All in One prináša riešenie pre energeticky úspornejšiu a lacnejšiu domácnosť s ekologickým chladivom R32.

Energetická trieda A+++, COP až do 5,33 (vzduch +7 °C, voda 35 °C)

Vnútorne jednotky Hydrokit All in One môžu byť vybavené reguláciou pre riadenie jednej alebo dvoch vykurovacích zón. Všetky sú vybavené magnetickým vodným filtrom, cirkulačným čerpadlom s variabilným riadením prietoku a zásobníkom z nehrdzavejúcej ocele. Všetky tepelné čerpadlá Aquarea sa dajú doplniť o WiFi adaptér pre možnosť diaľkového ovládania prostredníctvom smartfónu a pre možnosť diaľkovej diagnostiky zariadenia.

Nové kompaktné vnútorné jednotky Panasonic Aquarea High Performance poskytujú priestorovo úsporné riešenie, ich rozmer je 598 x 600 mm, čo je štandardná veľkosť iných domácich spotrebičov. Umožňujú komfortné vykurovanie pri vonkajšej teplote až do -20°C pri teplote výstupnej vody 60°C.

Tepelné čerpadlá vzduch – voda Panasonic Aquarea | Klimatizácie Bratislava
  • Jednotky Panasonic Aquarea je možné pripojiť k podlahovému kúreniu aj k radiátorovému okruhu
  • Pri modernizácií sa dajú začleniť do existujúcich vykurovacích systémov

Veľkým plusom je možnosť pripojenia tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea k solárnemu alebo fotovoltickému panelu.

Séria Panasonic Aquarea All in One disponuje zabudovaným 185 l zásobníkom z nehrdzavejúcej ocele s izolačným panelom U-Vacua s mimoriadne nízkou tepelnou vodivosťou. Maximálny komfort a pohodlné ovládanie z akéhokoľvek miesta pomocou aplikácie Aquarea Smart Cloud.

Výkonová rada tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea  All in One: 3 do 16 kW v jednofázovom prevedení a 9 do 16 kW v trojfázvom.

Panasonic Aquarea T-CAP – generácia H All in One

Vykurovanie – chladenie- teplá úžitková voda

Zostava Panasonic Aquarea T-CAP je ideálne riešenie pre zabezpečenie vykurovania aj pri  veľmi nízkych teplotách. Efektívne pracuje aj pri extrémnych teplotách do -28°C. Dokáže udržiavať výstupný výkon tepelného čerpadla a plní výkon pri maximálnej energetickej účinnosti až do vonkajšej teploty –20 °C bez pomoci elektrického pomocného ohrievača.

Rada Aquarea T-CAP je ideálna pre novostavby a rekonštrukcie v chladných oblastiach.

Kompletná zostava Aquarea T-CAP je ideálna ako náhrada plynových a olejových kotlov a pripojeniu k podlahovému kúreniu, radiátorom alebo jednotkám fan coil. Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T-CAP dostupné s výkon od 9 do 16 kW.

Tepelné čerpadlá vzduch – voda Panasonic Aquarea | Klimatizácie Bratislava

Tepelné čerpadlá vzduch – voda od spoločnosti Panasonic jednoznačne zahrejú váš domov.

Tepelné čerpadlá vzduch – vzduch

Na princípe tepelného čerpadla typu vzduch / vzduch fungujú klimatizácie určené na kúrenie. Odoberajú teplo z vonkajšieho vzduchu, ktorý následne využívajú na ohrev vzduchu v miestnosti. Vďaka tomuto princípu sa kúrenie a vykurovanie klimatizáciou zaraďuje medzi jeden z najúčinnejších a zároveň najekonomickejších spôsobov kúrenia.

Mitsubishi DIAMOND MSZ-LN | Klimatizácie Bratislava
Klimatizácia Inventor LEGEND | Klimatizácie Bratislava
Klimatizácia Sinclair Spectrum Plus | Klimatizácie Bratislava
Hľadáte efektívne a úsporné vykurovanie pre váš dom ? Potrebujete vymeniť staré vykurovanie za lacnejšie ? Tepelné čerpadlá vzduch – voda pre vašu domácnosť.
Poradíme vám pri výbere tepelného čerpadla a nájdeme optimálne riešenie pre váš domov 

Posledné články

WordPress Lightbox