Skip to content
Menu
Menu

Klimatizácia DAIKIN tretej generácie – DAIKIN EMURA 3

Klimatizácie DAIKIN v sebe spájajú nekompromisný komfort, energetickú efektívnosť a 100% spoľahlivosť. Každoročne patria novinky z portfólia DAIKIN patria medzi to najlepšie, čo na trhu s klimatizáciami nájdete. Iné to nie je ani tento krát. Japonská spoločnosť DAIKIN prichádza na trh s klimatizáciou tretej generácie, špičkovou DAIKIN Emura 3 s funkciami, ktoré spĺňajú potreby moderných spotrebiteľov.

DAIKIN Emura 3 

Komfort, používateľský zážitok a cieľ, zlepšiť domácu pohodu

Klimatizácia DAIKIN EMURA 3 | Klimatizácie Bratislava

Daikin Emura 3 –  skvelé funkcie pre vaše pohodlie

Dizajn Daikin Emura 3

Tretia generácia Daikin Emura sa môže pochváliť novým luxusným dizajnom všetkých troch komponentov – vnutornej jednotky, vonkajšej jednotky a diaľkového ovládania. Vnútorná jednotka má pozoruhodný zakrivený dizajn predných panelov, ktoré vytvárajú tiene a zdôrazňujú tak  jej jedinečný 3D tvar. Daikin Emura 3 je dostupná v troch farebných prevedeniach – matnej bielej, striebornej a matnej čiernej.  

Pohyblivý krycí predný panel

Okrem moderného dizajnu má nová Daikin Emura jedinečný pohyblivý krycí predný panel, ktorý v prevádzkovom režime vystupuje dopredu. Okrem atraktívneho vzhľadu, zlepšuje pohyb panelov distribúciu vzduchu v miestnosti a zároveň vytvára príjemný vizuálny efekt v interiéri.

Funkcia Coanda efekt

Funkcia Coanda efekt využívajú špeciálne navrhnuté klapky, ktoré optimalizujú rozloženie teploty v miestnosti. Spolu s inteligentným tepelným senzorom, signalizujú klimatizačnej jednotke, aby nasmerovala prúd vzduchu preč od užívateľov, alebo naopak do oblastí s nerovnomernou teplotou.

Daikin Emura – akustický komfort

Klimatizácia Daikin Emura je navrhnutá tak, aby vytvorila dokonalú vnútornú klímu a zvýšila váš pocit pohodlia doma. Vďaka špeciálne navrhnutému ventilátoru pracuje tak ticho, že je v prevádzkovom režime takmer nepočuteľná. 

Hladina akustického výkonu klimatizácie Daikin Emura 3 – 19 dBA

Čistý vzduch s DAIKIN Emura 3

Kvalita vzduchu v našich domovoch sa v posledných rokoch stala prvoradou. DAIKIN Emura 3 udrží váš domov lepší, zdravší a čistejší, vďaka charakteristickej technológií spoločnosti Daikin – Flash Streamer

Flash Streamer má schopnosť eliminovať baktérie, plesne, alergény ale aj nebezpečné chemické látky

Technológia Flash Streamer zachytáva škodlivé látky vo vzduchu a rozkladá ich na bezpečné atómy a molekuly vody. Dobrú kvalitu vzduchu okrem technológie Flash Streamer zabezpečí zabudovaný titánovo-apatitový filter, strieborný filter a štandardný vzduchový filter.

Inteligentné ovládanie

Ovládanie Daikin Emura 3 si môžu používatelia vychutnať priamo, pomocou kompaktného diaľkového ovládača či prostredníctvom inteligentných domácich asistentov ( Google alebo Amazon Alexa ). Aplikácia Daikin Onecta umožňuje nastaviť programy jednotky, spravovať teplotu a okamžitý prístup ku všetkým funkciám. 

DAIKIN Emura 3 – ďalšie funkcie pre vaše pohodlie:

  • Energetická účinnosť Daikin Emura A+++ pre vykurovanie a chladenia

  • Režim Econo aj pre týždenný časovač
  • Režim zvýšeného výkonu POWER
  • Inteligentný teplotný senzor
  • Senzor na meranie vlhkosti
  • Prúdenie vzduchu Heat boost
e-img-511

Daikin Emura 3 vás v lete ochladí a v zime zahreje, navyše váš domov udrží zdravý vďaka čisteniu vzduchu v interiéri.

Klimatizácia DAIKIN Emura 3 je v ponuke v piatich výkonových prevedeniach a troch farbách:

Klimatizácia DAIKIN EMURA 3 | Klimatizácie Bratislava

Pokiaľ  neviete ako si vybrať alebo aká je vhodná do Vašej miestnosti, radi Vám poradíme.

Posledné články

WordPress Lightbox