Skip to content
Menu
Menu

KLIMATIZÁCIE FUJITSU ECONOMY

Napriek tomu, že u nás sú klimatizácie FUJITSU pomerne neznáme, v tomto segmente tento tradičný Japonský výrobca klimatizácií pôsobí už od roku 1960. FUJITSU investuje mnoho energie do vývoja a je nositeľom niekoľkých technologických prvenstiev v oblasti klimatizácií. Naša spoločnosť zaradila do svojho portfólia dve klimatizácie FUJITSU ASYG09KPCA FUJITSU ASYG12KPCA

Nástenná klimatizácia FUJITSU ECO je kompaktná a tichá klimatizačná jednotka so slušnou energetickou účinnosťou A++. Ponúka všetky štandardné funkcie určené pre obytné priestorykanceláriespálne a malé miestnosti. Klimatizácie Fujitsu ECO urobia vašu domácnosť pohodlnejšiu, vďaka automatickým prevádzkovým funkciám, jednoducho čistiteľným filtrom vzduchu a jednoduchým ovládaním. 

Klimatizácie FUJITSU ECONOMY | Klimatizácie Bratislava

Funkcie pre váš komfort a pohodu

Klimatizácie FUJITSU ECONOMY série zabezpečia komfortné prúdenie vzduchu v interiéri a vďaka režimu maximálneho výkonu poskytujú možnosť 20 minútovej prevádzky pri maximálnych otáčkach ventilátora aj rýchlosti kompresora, čím dosiahnete rýchle schladenie miestnosti. 
Funkcie klimatizácie FUJITSU ECONOMY | Klimatizácie Bratislava

Energeticky úsporný výkon

Výborná energetická účinnosť je dosiahnutá použitím vysokoúčinného lamda výmenníka tepla, veľkého ventilátora s priečnym prietokom a ekologického chladiva R32.

  • Funkcia Economy – nastavenie termostatu – termostat sa nastaví automaticky, podľa izbovej teploty, aby sa zabránilo zbytočnému chladeniu alebo zahrievaniu.
  • Funkcia ,, Auto,, automaticky prepína medzi ohrevom a režimom chladenia na základe nastavenej teploty a izbovej teploty.

Inteligentné ovládanie zariadenia

Pre klimatizácie FUJITSU ECONOMY sa jedná o voliteľné príslušenstvo. Doinštalovanie bezdrôtového adaptéra do klimatizácie FUJITSU umožňuje pohodlné a jednoduché ovládania prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača.

Klimatizácie FUJITSU ECONOMY | Klimatizácie Bratislava

Čistý vzduch

Dobrú kvalitu vzduchu získate vďaka umývateľným prachovým filtrom, ktoré pokrývajú celý tepelný výmenník a striebornému iónovému filtru, ktorý zachytáva až 99% vírusov, baktérií a plesní. 

Klimatizácie FUJITSU ECONOMY | Klimatizácie Bratislava

Ďalšie užitočné funkcie FUJITSU ECONOMY:

  • Tichá prevádzka – iba 22dB v tichom režime
  • Funkcia pre pokojný spánok
  • ,,Swing,, funkcia pre vertikálny pohyb výdychovej lamely
  • ,,Powerfull,, režim pre rýchle vychladenie miestnosti
  • On / Off časovač 

Ak hľadáte spoľahlivú klimatizáciu v rozumnej cene, FUJITSU Economy je pre vás vhodné riešenie. 

Klimatizácie FUJITSU ASYG | Klimatizácie Bratislava

Klimatizácie FUJITSU už nemáme v ponuke.

V našej ponuke však nájdete bohatý výber špičkových klimatizácií značiek DAIKIN, INVENTOR, HISENSE, SAMSUNG, SINCLAIR, MITSUBISHI, TOSHIBA, PANASONIC alebo GREE. S výberom iného modelu vám veľmi radi pomôžeme. Stačí ak si nezáväzne vyberiete klimatizáciu z našej ponuky a na obhliadke vám poradíme, ktorá klimatizácia bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám.

Posledné články

WordPress Lightbox