Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Panasonic

Panasonic

Klimatizácie Panasonic
Spoločnosť Panasonic bola založená v roku 1918, pánom Konosuke Matsushitou v japonskom meste Osaka. Dnes patrí obchodná značka Panasonic medzi najväčších výrobcov spotrebnej elektroniky. Panasonic od začiatku kladie veľký dôraz na kvalitu a spoľahlivosť produktov, vyvíja nové technológie, ktoré by ľudom uľahčovali život alebo prácu.

Vo svojom portfóliu produktov klimatizačných jednotiek má celú škálu produktov od jednoduchých splitových jednotiek do domácností až po jednotky PACi a systémy VRF vhodné do komerčných priestorov. Klimatizácie Panasonic sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby zákazníkov a spoločností. Ponúkajú maximálny komfort a pohodlné chladenie v spojení s veľmi nízkymi nákladmi na energiu.

Technológia Nanoe™ X
Najnovšia technológia čistenia vzduchu Nanoe X od spoločnosti Panasonic vyvinutá preto, aby nová rada klimatizácií Panasonic ETHEREA vytvorila vo vašom interiéry ideálne vnútorné prostredie – kvalitný vzduch bez vírusov, baktérií, plesní, plynov a zápachu.

Inovatívny dizajn, vysoká efektivita a vyspelá technológia Nanoe X – Nová rada klimatizačných jednotiek pre domácnosti Panasonic ETHEREA.

WordPress Lightbox