Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Panasonic / Parapetná klimatizácia Panasonic Z-UFE

Parapetná klimatizácia Panasonic Z-UFE

Parapetná klimatizácia Panasonic Z-UFE s technológiou  nanoe™ X zachová vo vašej domácnosti vysokú kvalitu vzduchu po celý rok, a nie len to. Panasonic Z-UFE sa vyznačuje výbornou účinnosťou, mimoriadne tichou prevádzkou a naozaj pekným elegantným dizajnom. Vďaka kompaktnej veľkosti sa dokonale začlení do každého interiéru, navyše sa dodáva v štyroch prevedeniach a možnostiach montáže: montáž na podlahu, montáž na stenu, poloskrytá montáž alebo skrytá montáž. Užívateľov poteší aj možnosť kúrenia do vonkajšej teploty –15 °C, vďaka čomu môže byť dobrou náhradou za starý vykurovací systém.

Energetická účinnosť Panasonic Z-UFE A++ / A++. Hladina akustického výkonu klimatizácie – 20 dBA

Panasonic Z-UFE  disponuje dvojitým prietokom vzduchu pre ešte vyšší komfort a efektívnu prevádzku jednotky. Dva smery prúdenia vzduchu z hornej časti klimatizácie zabezpečia dokonalé rozptýlenie teploty: smerom nahor v režime chladenia a smerom nadol v režime kúrenia. Klimatizácia Panasonic Z-UFE je kompatibilná s aplikáciou Panasonic Comfort Cloud, ktorá umožňuje jednoduchú správu všetkých funkcií pomocou inteligentných zariadení a hlasovým ovládaním prostredníctvom asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Wi-Fi adaptér s možnosťou ovládania pomocou aplikácie je voliteľné príslušenstvo.

V našej ponuke nájdete aj mimoriadne účinnú Panasonic ETHEREA so špičkovými funkciami a efektívnu Panasonic TZ v kompaktných rozmeroch.

Parapetná klimatizácia Panasonic Z-UFE | Klimatizácie Bratislava

WordPress Lightbox