Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Toshiba

Toshiba

Už viac ako 60 rokov vkladá firma TOSHIBA investície do výskumu a vývoja inovatívnych klimatizačných systémov. Najvyššou prioritou je kvalita, ktorá sa premieta do úrovne jednotlivých parametrov klimatizačných jednotiek.Kvalita bola a naďalej zostáva silnou stránkou firmy Toshiba, je nezameniteľne spojená s touto značkou a vysokými kritériami, ktorými sa Toshiba odlišuje od konkurencie.

Klimatizácie Toshiba pre vašu domácnosť RAS (Residential) od 2,5 do 7 kW

Klimatizačné jednotky s označením ako RAS sú optimálnym riešením pre rodinné domy, byty i malé kancelárie. RAS jednotky môžu byť pre jednu miestnosť (SPLIT) t.j. jedna vonkajšia a jedna vnútorná jednotka alebo jednotky sú v prevedení RAS Multi split t.j. jedna vonkajšia a maximálne štyri vnútorné jednotky. V portfóliu Toshiba nájdete vnútorné jednotky v prevedení – nástenné klimatizácie, flexi (parapetná alebo podstropná klimatizácia ), kazetové jednotky (60×60) a kanálové. V portfóliu Toshiba nájdete aj širokú radu komerčných riešení – jednotky s označením ako RAV sú určené pre náročnejšie podmienky ako napr. kancelárie, IT prevádzky (serverovne) a technologické miestnosti, predajne, obchody, atď.

Dlhoočakávanou novinkou od spoločnosti Toshiba je klimatizácia s inovatívnym dizajnom v bielom a drevenom prevedení

Daiseikai 10

, v našej ponuke však nájdete aj novú

Shorai Edge – Black & White

, prémiový model s excelentnými hodnotami účinnosti

Daiseikai 9

, dizajnovú klimatizáciu

HAORI

vyššej strednej triedy, všestranný a univerzálny model

SHORAI EDGE

,  základný a obľúbený model

SEIYA

, ale i

parapetnú klimatizáciu Toshiba

s jedinečným efektom podlahového kúrenia.

TOSHIBA Business – klimatizačné systémy Toshiba VRF 

Špičkové

klimatizačné systémy Toshiba VRF

s premenlivým prietokom chladiva (Variable Refrigerant Flow – VRF) sú ideálnym riešením pre komplexné inštalácie vo veľkých stavbách, ako sú kancelárske budovy, nákupné centrá, gastro prevádzky, skladové miestnosti alebo hotely. Vyznačujú sa bezproblémovou prevádzkou, vysokou energetickou účinnosťou, tichou prevádzkou a širokou škálou estetických a technických možností.

NOVINKA ! Klimatizácia Toshiba Daiseikai 10.

Toshiba Daiseikai 10 | Klimatizácie Bratislava

WordPress Lightbox