Skip to content
Menu
Menu

Špičková 3. generácia Daikin Emura spája to najlepšie z dizajnu a výkonu za dostupnú cenu. Tento víťaz iF DESIGN AWARD a Red Dot Product Design Award 2022 má unikátne zakrivené panely vytvýrajúc tak jedinečný 3D tvar. Množstvo funkcií a tichosť prevádzky tejto klimatizácie vám zabezpečia spoľahlivý komfort v lete aj v zime.

Výkon: Chladenie/kúrenie: 2,5/2,8 kW, Účinnosť: A+++/A+++, Hlučnosť: 19-40dB, vhodná do miestnosti s rozlohou < 25 m²

2,780.00 s DPH

Značka Model

Popis

e-img-511

Unikátny dizajn

Jednotka vyniká excelentným dizajnom s dôrazom na funkčnosť a spoľahlivosť. Jej predný panel je pohyblivý, aby vo vypnutom stave prekryl výdychovú lamelu. Táto nová jednotka získala ocenenia v medzinárodnej súťaži dizajnu v danej kategórii Reddot winner 2022 a iF Design Award 2022.

Inteligentný teplotný snímač

Jednotka je vybavená inteligentným teplotným snímačom ,za účelom detekcie aktuálnej teploty v jednotlivých oblastiach miestnosti. Po zistení týchto údajov, jednotka nasmeruje prúd teplého alebo chladného vzduchu do oblastí v miestnosti, ktoré sa najviac teplotne odlišujú od žiadanej teploty a tým zabezbečí rovnomernú teplotu v celej miestnosti.  Tým sa dosiahuje ideálny teplotný komfort v miestnosti.

Ekonomický režim:

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť. Tento režim možno spustiť aj prostredníctvom týždenného časovača.

Režim komfortného prúdenia – “Coanda effect”:

Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby. V režime chladenia fúka chladný vzduch čo najvyššie popod strop a v režime kúrenia fúka teplý vzduch k podlahe.

3-D prúdenie vzduchu:

Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

Režim zvýšeného výkonu “POWER”:

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

Tichá prevádzka vnútornej jednotky:

Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) – porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

Funkcia “Heat boost”:

Po zapnutí jednotky v režieme kúrenia jednotka veľmi rýchlo dosiahne vysoký tlak výstupných pár z kompresora a preto dokáže v krátkom čase po zapnutí vykúriť miestnosť na žiadanú teplotu.

Týždenný časovač:

Týždenným časovačom naprogramujete týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky.

Filtrácia vzduch technológiou “Flash Streamer”:

Tento aktívny filter emisiou elektrónov spúšťa chemické reakcie s časticami vo vzduchu. Rozkladá pritom alergény / peľové, plesňové,…/ a odstraňuje nepríjemné pachy. Týmto spôsobom osviežuje a čistí vzduch v miestnosti.

Titániový dezodoračný filter:

Tento filter neutralizuje zápachy napr. z domácich zvierat, cigariet…

Postriebrený antialergénny filter:

Zachytáva a neutralizuje alergény ako je peľ a prispieva k čistote vzduchu v miestnosti

Ovládanie na diaľku:

Jednotka obsahuje WiFi adaptér, ktorý umožňuje ovládať všetky funkcie jednotky z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase s použitím Vášho smartfónu alebo  tabletu, prostredníctvom aplikácie “Onecta” . Jednotku je tiež možné ovládať hlasom prostredníctvom hlasových asistentov Amazon Alexa, alebo Google Assistent.

Technicke parametre

Upraviť
Funkcie  Heat Boost, Flash Streamer
Ener.účinnosť pre chladenie A+++
Chladiaci výkon nominálny (kW) 2,5
Chladiaci výkon MIN – MAX (kW)  1,3 – 3,2
Filter Titániový dezodoračný filter
Časovač Týždenný časovač
Automatický reštart Áno
SEER koeficient sezónnej ener. účinnosti chladenia 8,74
Prevádzková teplota/chladenie (°C) -10/+50 °C
Energ.účinnosť pre vykurovanie A+++
Vykurovací výkon nominálny (kW) 2,8
Vykurovací výkon MIN – MAX (kW)  1,3 – 4,7
SCOP koeficient sezónnej ener.účinnosti-vykurovani 5,15
Prevádzková teplota/vykurovanie (°C) -20/+24 °C
Hladina akust.tlaku chlad. MIN/MAX vnút.jednotka 19 – 39 dB
Hladina akust.tlaku chlad. MAX vonk.jednotka  46
Dĺžka rozvodov min./max. (m)  /20
Maximálne prevýšenie vnút. a vonk.jednotky (m)  15
Otáčky ventilátora  
El. istenie (A)  13
El.nápájanie (V/Ph/Hz)  220-240/1/50
Druh chladiva R32
Rozmery – vnútorná jednotka (VxŠxH)(mm) 305 x 900 x 212
Rozmery – vonkajšia jednotka (VxŠxH)(mm) 552 x 840 x 350
Hmotnosť-vnútorná jednotka (kg)  12
Hmotnosť-vonkajšia jednotka (kg)  33

Pre viac informácií si môžete pozrieť informačný leták: DAIKIN EMURA 3

K dispozícii v troch farebných variantoch

Ďalšie informácie

Výkon:

2-2,5 kW, 2,5-3,5 kW

Funkcia kúrenia:

do -20°C, v prechodnom období

Typ klimatizácie:

nástenné

Účinnosť:

A+++

WiFi ovládanie:

zabudovaný WiFi modul

Zapojenie do multisplit:

Áno

Farba

Biela

Najobľúbenejšie modely klimatizácií
WordPress Lightbox