Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Mitsubishi / MSZ-LN

Mitsubishi MSZ-LN

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-LN spája energetickú účinnosť so sofistikovaným prémiovým dizajnom. Nástenná jednotka Mitsubishi Diamond je dostupná v štyroch exkluzívnych farebných variantoch: rubínovo červená – pre exkluzívny a fascinujúci interiérový dizajn, prírodná biela a perleťová biela – pre dodanie elegantného nádychu interiéru miestnosti a moderný kontrast oproti tmavým povrchom stien a Onyx Black – pre jasné vyjadrenie štýlu. O maximálny komfort používateľov sa postará 3D Human Senzor, ktorý detekuje prítomnosť a polohu osôb v miestnosti na základe teplotných rozdielov. To pomáha nástennej jednotke Mitsubishi Diamond robiť viac, než len šetriť energiu. Zvyšuje tiež úroveň pohodlia.

Energetická účinnosť Mitsubishi DIAMOND MSZ-LN A+++ / A+++. Hladina akustického výkonu klimatizácie od 19 dBA.

O dokonalé domáce pohodlie a vzduch bez baktérii, vírusov a alergénov sa postará vysoko efektívny filter Plazma Quad Plus, ktorý vytvorí elektrickú clonu a pomocou výboja zneškodňuje akékoľvek baktérie a vírusy v okolitom vzduchu. Filter Plasma Quad Plus je zároveň veľmi účinný aj pri odstraňovaní plesní.

MITSUBISHI DIAMOND MSZ-LN skvele nie len chladí, ale zároveň spoľahlivo vykúri priestor až do vonkajšej teploty  – 25 stupňov (vonkajšia jednotka s označením MUZ-LN25VGHZ 2 Hyper-Heating).

V našej ponuke nájdete aj spoľahlivú

Mitsubishi MSZ – EF

v modernom dizajne, novú ultra tichú

Mitsubishi MSZ-AY

s vylepšenými parametrami, kompaktnú

Mitsubishi MSZ-HR

pre úsporné klimatizovanie malých priestorov,

parapetnú klimatizáciu Mitsubishi MFZ-KT,

ale i

najnovšie klimatizácie s funkciou

Hyper Heating

Mitsubishi MSZ-RW 

s vysokou energetickou účinnosťou a pokročilými funkciami, tichú, kompaktnú a spoľahlivú

Mitsubishi MSZ-FT 

alebo super tichú parapetnú klimatizáciu

Mitsubishi MFZ-KW

.

Klimatizácie Mitsubishi | Klimatizácie Bratislava

WordPress Lightbox