Skip to content
Menu
Menu

Uvažujete nad kúpou klimatizácie alebo chcete vymeniť tú, ktorú už máte? Práve jar je ideálnym obdobím. Nie len, že budete včas pripravený na vlnu horúčav, ale jednotlivé modely klimatizácií sú dostupnejšie a termíny obhliadky a inštalácie flexibilnejšie ako v letnej sezóne. Navyše s dotáciou Zelená domácnostiam môžete ušetriť až polovicu nákladov.

Vybrali sme pre vás niekoľko obľúbených modelov klimatizácií, ktoré stoja za vašu pozornosť. Všetky ceny klimatizácií na našom e-shope sú uvedené vrátane dodania a štandardnej montáže, bez žiadnych skrytých príplatkov!

Kvalitné klimatizácie, ktoré vás ochladia, ale i zahrejú

Jarná akcia na klimatizácie s montážou | Klimatizácie Bratislava

Panasonic ETHEREA

Revolučný systém čistenia vzduchu nanoe™ X, mimoriadna účinnosť A+++/A+++ a inteligentné funkcie pre maximálny komfort v kombinácií s moderným dizajnom – to je nová generácia klimatizácií Panasonic ETHEREA.

Panasonic ETHEREA je nabitá technológiami, preto uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Disponuje zabudovaným WiFi ovládačom kompatibilným s hlasovým asistentom (Amazon Alexa, Google Nest a pod.) a technológiou Aerowings 2.0 s dvoma nezávislými klapkami pre rovnomernú distribúciu vzduchu v režime chladenia aj kúrenia. Užívateľov poteší aj veľmi tichá prevádzka (iba 19dB), možnosť vykurovania do -20°C a jednoduché ovládanie.

Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá sa postará nie len o vaše pohodlie, ale i špičkovú kvalitu vzduchu táto klíma môže byť dobrá voľba. Zistite viac o Panasonic ETHEREA.

Inventor LEGEND 

Inventor LEGEND má všetko, čo má mať kvalitná a moderná klimatizácia. Vynikajúci výkon, maximálnu energetickú triedu A+++, možnosť kúrenia až do -25 °C  a ultra tichú prevádzku s hladinou hluku len 20dB. Klimatizácia Inventor LEGEND je vybavená pohybovým senzorom, funkciou Breeze away pre ideálnu teplotu bez pocitu vzduchu smerujúceho ku vám a funkciou Follow me, vďaka ktorej vás bude požadovaná teplota nasledovať nech ste kdekoľvek.

O výbornú kvalitu vzduchu sa postará ultrafialové technológia typu C a ionizátor. Ultrafialová technológia typu C neutralizuje mikroorganizmy vďaka ultrafialovému žiareniu. Ionizátor prirodzeným a účinným spôsobom prispieva k odstraňovaniu škodlivých častíc, ako sú choroboplodné zárodky,baktérie a pachy.

Ak hľadáte klímu za rozumnú cenu, ktorá sa postará o váš maximálny komfort a čistý vzduch Inventor LEGEND je výborné riešenie. Zistite viac o Inventor LEGEND.

Klimatizácia Inventor LEGEND | Klimatizácie Bratislava

Hisense ENERGY PRO PLUS

Hisense ENERGY PRO PLUS sa postará o váš komfort počas leta, ale i v zime. Spomedzi nástenných klimatizácií Hisense vyniká najefektívnejšou prevádzkou v režime chladenia aj kúrenia. Klimatizácia Hisense ENERGY PRO PLUS vďaka smart technológiam s prvkami AI ( umelej inteligencie) splní požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.

O váš maximálny komfort sa postará technológia TMS pre inteligentné ovládanie teploty, vlhkosti a prúdenia vzduchu, vzduchový filter 4v1 a Hi-Nano technológia proti nečistotám a zápachom. Ak máte obavy z ,,prievanu,, s Hisense Energy PRO PLUS sa obávať nemusíte vďaka Smart Eye – inteligentnému oku. Hisense ENERGY PRO PLUS sa vyznačuje maximálnou energetickou účinnosťou A+++/A+++, hlučnosťou iba 18dB, či funkciou vykurovania až do -25°C.

Hisense ENERGY PRO PLUS je špičková klíma s parametrami a výbavou na úrovni klimatizácií drahších o viac ako 400€ a možnosťou získať dotáciu z programu Zelená domácnostiam. Zistite viac o Hisense ENERGY PRO PLUS.

Hisense Energy PRO PLUS | Klimatizácie Bratislava

Mitsubishi MSZ-AY

Mitsubishi MSZ-AY vás príjemne prekvapí veľmi nízkou hlučnosťou iba 18 dB, energetickou účinnosťou A+++/A++ a možnosťou vykurovania do vonkajšej teploty -20°C.  Mitsubishi MSZ-AY disponuje všetkými obľúbenými funkciami pre pohodlie užívateľa – 3D prúdenie vzduchu, Econo Cool, týždenný časovač, funkciou I SAVE pre uloženie preferovaného nastavenia, nočným režimom, ale i auto reštartom po výpadku elektrickej energie.

V-Blocking Filter s antivírusovým účinkom sa postará o výbornú kvalitu vzduchu. Mitsubishi MSZ AY disponuje funkciou samočistenia a špeciálnou povrchovou úpravou Dual Barrier Coating, ktorá  zabraňuje tvorbe prachu a nečistôt na výparníku.

Ak hľadáte tichú a spoľahlivú klimatizáciu Mitsubishi MSZ- AY je správne riešenie. Zistite viac o Mitsubishi MSZ-AY a možnosti získať dotáciu z programu Zelená domácnostiam.

Mistubushi MSZ-AY | Klimatizácie Bratislava

Ak si chcete v letných mesiacoch oddýchnuť v príjemne vychladenej izbe, poobzerajte sa po klimatizácií už teraz. Nehľadajte však len tú najatraktívnejšiu cenu na trhu, je veľmi dôležité dbať na výber klimatizácie, ale i na výber kvalitnej firmy, ktorá vám bude klimatizáciu inštalovať. Iba odborne vykonaná montáž zabezpečí 100% funkčnosť a efektívnu prevádzku vašej klimatizácie. 

Naša spoločnosť Klimatizácie Bratislava poskytuje služby v oblasti klimatizácií a chladenia budov už od roku 1997. Zaoberáme sa predajom, montážou a servisom klimatizácií do domov, bytov, novostavieb, ale aj pre komerčné priestory. Referencie od klientov i certifikáty a osvedčenia nájdete na našej web stránke.

Spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vašu maximálnu spokojnosť. Neváhajte nás kontaktovať.

Posledné články

WordPress Lightbox