Skip to content
Menu
Menu

Naše ceny klimatizácií sú vždy finálne, vrátane montáže!

Oddýchnuť si v letných mesiacoch v príjemne vychladenej izbe je na nezaplatenie. Skôr než začnete pozerať po internete a hľadať tú najatraktívnejšiu cenu na trhu, je veľmi dôležité dbať nie len na výber klimatizácie, ale i na výber kvalitnej firmy, ktorá vám bude klimatizáciu inštalovať. Iba odborne vykonaná montáž zabezpečí 100% funkčnosť a efektívnu prevádzku vašej klimatizácie. Výber jednej firmy, ktorá vám klimatizáciu dodá aj nainštaluje je bezpečná voľba, pretože iba tak si môžete byť istý správnou inštaláciou, prispôsobenou na mieru vášmu priestoru a v prípade poruchy bezproblémovým a rýchlym servisom či reklamáciou.

Klimatizácia vrátane montáže

Naša spoločnosť Klimatizácie Bratislava poskytuje služby v oblasti klimatizácií a chladenia budov už od roku 1997. Zaoberáme sa predajom, montážou a servisom klimatizácií do domov, bytov, novostavieb, ale aj pre komerčné priestory. Všetky naše klimatizácie predávame vrátane štandardnej montáže, pretože dobre vieme, že iba odborná montáž zabezpečí bezproblémový a správny chod klimatizácie, efektívnu prevádzku a výrazne predĺži jej životnosť.  

Cena klimatizácie sa pohybuje od niekoľkých stoviek až po tisícky EUR. Záleží od počtu chladiacich jednotiek, kvality aj funkcií. Treba dodať, že ani tie najdrahšie voľby nemusia byť najlepšími klimatizáciami a samozrejme nie všetky sú vhodné pre každého. Všetky ceny klimatizácií na našom e-shope sú uvedené už vrátane dodania a montáže, bez žiadnych skrytých príplatkov ! Náš tím tvoria pravidelne školený a certifikovaný technici, preto spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vašu maximálnu spokojnosť.

Prečo je lepšie vybrať si klimatizáciu aj s montážou ?

  • bezpečnosť pre klienta
  • žiadne prekvapenia a skryté poplatky
  • jasná ponuka vopred – zákazník presne vie čo ho čaká
  • odborná montáž v cene
  • profesionálne zaškolenie na obsluhu
  • dodatočné zmeny sú vždy dohodnuté vopred a ich presný zoznam je súčasťou odovzdávacieho protokolu
  • bezproblémový servis a prípadná reklamácia
Obhliadka pred montážou klimatizácie | Klimatizácie Bratislava

Čo hrozí pri nekvalitnej montáži klimatizácie?

Žiaľ z našich skúseností vieme, že neodborná montáž klimatizácie vám prinesie viac starostí ako radosti. Zlé umiestnenie jednotky, spôsobí neefektívne fungovanie a zlé prúdenie vzduchu. Nesprávny výber miesta na termostat, iba správne nainštalovaný termostat dokáže optimálne vyhodnotiť teplotu miestnosti. Nesprávne navrhnutý odvod kondenzátu má za následok vznik plesní, zápach a rýchle šírenie rôznych baktérií. V horšom prípade vám kvôli nesprávne navrhnutému odvodu kondenzátu navlhnú steny a zateká fasáda.

Neodborná montáž klimatizácie sa môže naozaj podpísať pod viacero problémov. Medzi najčastejšie chyby neodbornej inštalácie patrí aj nesprávne natlakovanie chladiaceho systému a zle zapojená elektroinštalácia. Odborná montáž klimatizácie vás dokáže ušetriť od mnohých problémov a s nimi spojenými nákladmi.  Navyše moderné klimatizácie disponujú množstvom funkcií,  pokiaľ chcete z vašej novej klimatizácie vyťažiť maximum, na profesionálnej montáži sa rozhodne neoplatí šetriť. Preto všetky ceny na našom e-shope sú finálne, vrátane odbornej montáže.

Výber a cena klimatizácie

Výber  klimatizácie závisí od dispozície a rozlohy priestoru. Pokiaľ chcete vychladiť viacero miestností, ktoré sú dispozične oddelené, je potrebná multi-split klimatizácia. Cena multi-split klimatizácie závisí od chladiaceho výkonu vonkajšej jednotky, počtu vnútorných jednotiek a trasovania rozvodov chladiva. Cena multi-split klimatizácie a jej montáže je pripravovaná na mieru na základe obhliadky u zákazníka.

Ďalšou jednoduchšou a lacnejšou alternatívou pre klimatizovanie sú single-split klimatizácie pozostávajúce z jednej vonkajšej jednotky a jednej vnútornej jednotky. Na našom e-shope nájdete kompletnú ponuku klimatizácií od svetových značiek ako Daikin, MITSUBISHI, Toshiba, Samsung, Sinclair, INVENTOR, Panasonic, Hisense a Gree. 

Plánujete kúpu klimatizácie ? Poskytujeme profesionálne služby komplexnej starostlivosti o vašu klimatizáciu – od návrhu riešenia, cez inštaláciu až po servis.

Spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vašu maximálnu spokojnosť. Neváhajte nás kontaktovať 

Posledné články

WordPress Lightbox