Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Hisense / Energy pro plus

Hisense Energy PRO PLUS

Najvyššia modelová rada ENERGY PRO PLUS je vlajkovou loďou spoločnosti Hisense. Hisense ENERGY PRO PLUS s prvkami AI splní požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Prémiová klimatizácia Hisense ENERGY PRO PLUS je parametrami a výbavou na úrovni klimatizácií drahších o viac ako 400€.

Klimatizácia ENERGY PRO PLUS disponuje smart senzorom Smart Eye. Inteligentné oko detekuje polohu užívateľov v priestore, termo senzor automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich preferencií na vás alebo opačne, tak aby sa vám vyhýbal. Táto klíma sa postará o váš komfort nie len v lete, ale aj v zime. Vďaka vyhrievanej vaničke vonkajšej jednotky dokáže spoľahlivo kúriť až do -25°C. Samozrejmosťou Hisense ENERGY PRO PLUS sú špičkové funkcie pre kvalitný a zdravý vzduch – Hi-Nano technológiaionizátor vzduchu, vzduchový filter 4v1, funkcia proti tvorbe plesní či funkcia samočistenia. Užívateľov poteší okrem ovládania diaľkovým ovládačom a aplikácie, aj ovládanie hlasovými povelmi pomocou Asistenta Google alebo Amazon Alexa.

Zistite viac o Hisense Energy Pro Plus v našom článku –Energy Pro Plus – klimatizácia s najlepším pomerom kvalita – cena.

Energetická účinnosť Hisense ENERGY PRO PLUS A+++ / A+++. Hladina akustického výkonu klimatizácie – 18 dBA.

V našej ponuke okrem prémiovej Hisense ENERGY PRO PLUS nájdete aj najnovšiu klimatizáciu

Hisense Energy Pro X

, ale i modely nižšej rady – elegantnú a vysoko účinnú klimatizáciu 

Hisense NEW ENERGY

, obľúbenú

Hisense COMFORT

s nízkou hlučnosťou a širokou škálou funkcií, ale i

Hisense EASY

, model ekonomickej triedy v nízkej cene, ktorý zaručene nesklame.

Hisense Energy PRO PLUS | Klimatizácie Bratislava

WordPress Lightbox