Skip to content
Menu
Menu

Energy Pro Plus – klimatizácia s najlepším pomerom kvalita – cena

Klíma za výbornú cenu s prvkami umelej inteligencie, technológiou HI-NANO pre špičkovú kvalitu vzduchu, funkciou samočistenia, kúrením do -25°C, ultra tichou prevádzkou a omnoho viac… Vlastnosti klimatizácie Hisense Energy Pro Plus očaria aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Navyše v porovnaní s inými konkurenčnými značkami klimatizácií s touto výbavou je jej cena nižšia o viac ako 400€ !

Na slovenskom trhu nenájdete lepšiu klimatizáciu s pomerom kvalita – cena, preto sme sa rozhodli, že vám o nej dnes napíšeme trošku viac.

Hisense ENERGY PRO PLUS

Hisense Energy Pro Plus je najvyššia modelová rada klimatizácií a vlajkovou loďou spoločnosti Hisense. Vyvinutá s autonómnymi, inteligentnými funkciami, ktoré zlepšia kvalitu života užívateľov.

Smart technológii s prvkami AI

Predstavte si, že by vaša klimatizácia na vás dozerala, vyhodnocovala váš pohyb po priestore a podľa vašich preferencií prispôsobovala prúdenie vzduchu. Klimatizácia Hisense Energy Pro Plus disponuje inteligentným okom – Smart Eye. Termo senzor deteguje vašu polohu v priestore, vďaka tomu máte plnú kontrolu nad tým, či sa vám bude prúd vzduchu vyhýbať alebo vás bude nasledovať.

Oko Smart Eye pomocou termo senzoru lokalizuje vašu polohu a prúd chladného vzduchu sa vám bude v reálnom čase vyhýbať – stačí zvoliť AI Smart režim vyhýbania (Avoid).

Chceli by ste, aby vás v lete nasledoval svieži, čistý a chladivý vzduch? Smart Eye bude v režime nasledovania (Follow) starostlivo nasledovať váš pohyb a zabezpečí prúd chladu priamo na vás.

Hisense Energy Pro Plus Smart Eye | Klimatizácie Bratislava

Smart Airflow – nová dimenzie komfortu

Ďalšími špičkovými funkciami najvyššej rade klimatizácií Hisense Energy Pro sú funkcia Smart Floor Airflow, ktorá zabezpečí aby v zime teplý vzduch stúpal smerom k stropu a ohrial každý kút miestnosti. Naopak funkcia Smart Ceiling Airflow vytvára v lete osviežujúci chladivý oblúk.

Hisense Energy Pro Plus Smart Airflow | Klimatizácie Bratislava

Čistý vzduch vďaka klimatizácií Hisense

Pokiaľ ide o čistý vzduch v interiéry, nemali by sme robiť žiadne kompromisy. Náš domov by mal byť zdravým a bezpečným. Našťastie už dnes na trhu nájdete množstvo klimatizácií s funkciami na čistenie vzduchu a ochranu pred mikroorganizmami. Aj klimatizácie Hisense sú koncipované s ohľadom na vaše zdravie ako jednu z hlavných priorít.

Technológia HI-NANO

HI-NANO je druhom účinného plazma ionizátoru. Generuje dvojité ióny s vysokou koncentráciou až do 1 milióna/cm3. Generátor produkuje dva druhy iónov – pozitívne a negatívne. Tieto ióny sa potom používajú na inaktiváciu (znefunkčnenie) vírusov a baktérií.

HI-NANO uvoľňuje dvakrát až trikrát viac iónov v porovnaní s bežnými generátormi iónov. V porovnaní s bežnými generátormi iónov produkuje len polovicu ozónu (0,007 mg/m3), vďaka tomu je bezpečný a šetrný voči životnému prostrediu. Technológiou HI-NANO je okrem Hisense Energy Pro Plus vybavená aj modelová rada Hisense New Energy.

Technológia HI-NANO | Klimatizácie Bratislava

Filtrácia 4v1

Ďalšou účinnou zbraňou v boji za čistý vzduch v interiéry je Filtrácia 4v1. Štyri rôzne filtre pomáhajú eliminovať nečistoty, alergény a baktérie v ovzduší.

Filter so striebornými časticami efektívne likviduje baktérie, plesne a vírusy.

Katechínový filter pomáha neutralizovať zápachy a odstraňovať nečistoty z ovzdušia. Tento filter je vyrobený z extraktov zeleného čaju a má antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. Pomáha odstraňovať nepríjemné pachy a znižuje množstvo baktérií a vírusov vo vzduchu.

HEPA filter je účinný pri zachytávaní mikroskopických častíc a alergénov a zabezpečuje tak zdravý a čistý vzduch.

Vitamín C filter vpúšťa do ovzdušia vitamín C, čím zabraňuje strate vlhkosti v pokožke a pomáha ju udržiavať zdravú a hydratovanú.

Hisense Energy Pro Plus Filtrácia 4v1 | Klimatizácie Bratislava

Funkcia samočistenia

Všetky modelové rady klimatizácií Hisense sú vybavené funkciou samočistenia, ktorá používa patentovanú technológiu samočistiaceho systému Self-Clean. Tento systém účinne eliminuje nečistoty vo vnútri jednotky využitím prudkej zmeny teploty a ich následným odplavením. Táto technológia je veľmi efektívna pri čistení klimatizácie, navyše minimalizuje množstvo prachu a plesní, ktoré sa významne podieľajú na vzniku alergických komplikácií.

Antibakteriálny povrch výmenníkov

Klimatizácie Hisense sú vybavené antibakteriálnym povrchom výmenníkov. Takáto úprava pomáha zabrániť rastu a šíreniu baktérií a iných mikroorganizmov vo vnútri klimatizačného zariadenia.

Aplikácia ConnectLife – ovládanie klimatizácie na diaľku

Hisense Energy Pro Plus je možné ovládať na diaľku vďaka jednoduchej aplikácii ConnectLife, ale i hlasovými povelmi pomocou Asistenta Google alebo Amazon Alexa. Jednoducho jej poviete či sa má zapnúť, vypnúť, akú teplotu má nastaviť, alebo aký smart režim aktivovať.

Hisense Energy Pro Plus – integrácia najpokročilejších technológií, ktoré sa starajú o vaše pohodlie a zdravie

Rad klimatizácií Hisense Energy Pro Plus ponúka skutočne najvyšší komfort svojimi funkciami, ktoré zaujmú aj zákazníkov s najvyššími požiadavkami. Vyznačuje sa výbornou energetickou účinosťou A+++ v režime chladenia aj kúrenia, funkciou vykurovania až do -25°C a hlučnosťou iba 18dB.

Ak uvažujete o klimatizácií určite sa pri výbere nevyhnite tomuto modelu. Na slovenskom trhu nenájdete lepšiu klimatizáciu s pomerom kvalita – cena.

Posledné články

WordPress Lightbox