Skip to content
Menu
Menu

Nová Hisense Energy PRO X – bezkonkurenčné funkcie pre dokonalú klímu

Máme tu nový špičkový rad klimatizácií Hisense Energy Pro X pre sezónu 2024-2025. Spoločnosť Hisense každý rok vyvíja nové nástenné modely klimatizácií pre domácnosti, ktoré prekonajú očakávania zákazníkov. Iné to nie je ani tento krát, nová Energy PRO X je dokonalým spojením Smart technológií, elegantného dizajnu a najvyššej energetickej účinnosti A+++ v režime chladenia aj kúrenia.

AI Smart technológie klimatizácie Energy PRO X

Energy Pro X sa môže popýšiť najsofistikovanejšou technológiou umelej inteligencie s integrovaným AI Smart Eye ( inteligentné oko). Vďaka AI Smart technológiám dokáže identifikovať polohu ľudí a inteligentne prispôsobovať teplotu, vlhkosť, ale aj smer a rýchlosť prúdenia vzduchu tak, aby užívateľovi poskytla dokonale príjemnú a komfortnú klímu. Inteligentné oko Smart Eye pomocou infračerveného skenera rozpozná ľudí v miestnosti, vy tak máte plnú kontrolu nad tým, či sa vám bude prúd vzduchu vyhýbať alebo vás bude nasledovať.

AI Smart technológie klimatizácie Hisense Energy PRO X

Follow/ Avoid – Režim nasledovať / vyhnúť sa

Režim Follow sleduje zdroj tepla a reaguje priamo na pohyby v miestnosti, príjemne chladivý a čistý vzduch tak bude nasmerovaný priamo na vás. Režim Avoid zabraňuje možnému nepohodliu a  priamemu prúdeniu vzduchu priamo na ľudí.

Režim Follow a Avoid Hisense | Klimatizácie Bratislava

Smart Airflow

Ďalšími špičkovými funkciami Hisense Energy PRO X sú funkcia Smart Floor Airflow, ktorá zabezpečí aby v zime teplý vzduch stúpal smerom k stropu a ohrial každý kút miestnosti. Naopak funkcia Smart Ceiling Airflow vytvára v lete osviežujúci chladivý oblúk. Okrem toho je možné pomocou diaľkového ovládača nastaviť rôzne uhly prúdenia vzduchu – 6 uhlov nahor a nadol, 3 uhly doľava a doprava podľa vašich individuálnych potrieb.

Funkcie Hisense Energy PRO X | Klimatizácie Bratislava

HI- NANO špičkový systém čistenia vzduchu

Okrem najpokročilejších AI technológií sa o vaše pohodlie, ale aj zdravie postará špičkový systém čistenia vzduchu HI-NANO.HI-NANO generátor produkuje hydroxylové radikály – pozitívne a negatívne ióny. HI-NANO deaktivuje vírusy, baktérie, alergény, ale i nečistoty ako domáci prach a pachy. Spoločnosť Hisense nešetrí úsilím poskytovať svojim zákazníkom špičkové výrobky na čistenie vzduchu, preto klimatizácie Hisense disponujú okrem technológie HI-NANO aj filtračným systémom 4v1. Filter so striebornými časticami efektívne likviduje baktérie, plesne a vírusy. Katechínový filter neutralizuje zápachy a odstraňuje nečistoty z ovzdušia. Navyše má antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. HEPA filter je účinný pri zachytávaní mikroskopických častíc a alergénov. Vitamín C filter vpúšťa do ovzdušia vitamín C, čím zabraňuje strate vlhkosti v pokožke a pomáha ju udržiavať zdravú a hydratovanú.

Samozrejmosťou modelovej rady Energy PRO X je funkcia samočistenia s patentovanou technológiou systému Self-Clean a antibakteriálny povrch výmenníkov s protiplesňovým účinkom.

Novinka! Klimatizácia Hisense Energy PRO X | Klimatizácie Bratislava

Funkcie Energy PRO X

  • Maximálna energetická účinnosť A+++ / A+++

  • Kúrenie do vonkajšej teploty až do -22°C
  • Autodiagnostický systém
  • Automatický reštart
  • Ovládanie na diaľku pomocou aplikácie ConnectLife
  • Hlasov ovládanie pomocou Asistenta Google alebo Amazon Alexa
  • Ekologické chladivo R32

Za pozornosť určite stojí super tichý režim, ktorý zníži prevádzkový hluk (18dB), ale aj 4 režimy spánku pre dokonalú podporu príjemného, nerušeného a tichého prostredia pre mládežníkov, starších ľudí, ale i detičky.

Energy PRO X je dostupná v dvoch farebných prevedeniach a v dvoch výkonoch:

Hisense Energy PRO X QH25XV3AG/QG25XV0EW – biela, výkon 2,5kW

Hisense Energy PRO X QH35XV3AG/QG35XV0EW – biela, výkon 3,5kW

Hisense Energy PRO X QH25XV3BG/QG25XV0EW – čierna, výkon 2,5kW

Hisense Energy PRO X QH35XV3BG/QG35XV0EW – čierna, výkon 3,5kW

Novinka! Klimatizácia Hisense Energy PRO X | Klimatizácie Bratislava

Nový rad klimatizácií Hisense Energy Pro X zaujme aj  zákazníkov s najvyššími požiadavkami. Plánujete kúpu klimatizácie? Alebo by ste sa chceli o Energy Pro X dozvedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať.

V našej ponuke nájdete aj vlajkovú loď, prémiovú Hisense ENERGY PRO PLUS, ale aj modely nižšej rady – elegantnú a vysoko účinnú klimatizáciu Hisense NEW ENERGY, obľúbenú Hisense COMFORT s nízkou hlučnosťou a širokou škálou funkcií, ale i Hisense EASY, model ekonomickej triedy v nízkej cene, ktorý zaručene nesklame.

Spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vašu maximálnu spokojnosť. 

Posledné články

WordPress Lightbox