Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Hisense / Energy PRO X

Hisense Energy PRO X

Najnovšia modelová rada klimatizácií Hisense Energy PRO X v sebe spája najvyššiu energetickú účinnosť A+++ v režime chladenia aj kúrenia a výborné funkcie pre vaše pohodlie a zdravý vzduch v interiéri. Hisense Energy PRO X s prvkami AI splní požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.

Klimatizácia Hisense Energy PRO X disponuje zabudovaným smart senzorom Smart Eye. Inteligentné oko detekuje polohu užívateľov v priestore, termo senzor automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich preferencií na vás – režim Follow, alebo opačne, tak aby sa vám vyhýbal, stačí zvoliť režim Avoid.

Táto klíma sa postará o váš komfort nie len v lete, ale aj v zime. Vďaka vyhrievanej vaničke vonkajšej jednotky dokáže spoľahlivo kúriť až do -22°C. Vďaka inteligentnej funkcii Smart Floor Airflow bude v zime stúpať teplý vzduch smerom k stropu a ohrievať tak každý kút miestnosti. V lete režim Smart Ceiling Airflow vytvára osviežujúci chladivý oblúk.

Samozrejmosťou Hisense Eneregy Pro X sú špičkové funkcie pre kvalitný a zdravý vzduch – Hi-Nano technológiaionizátor vzduchu, vzduchový filter 4v1, funkcia proti tvorbe plesní či funkcia samočistenia. Užívateľov poteší okrem ovládania diaľkovým ovládačom a aplikácie, aj ovládanie hlasovými povelmi pomocou Asistenta Google alebo Amazon Alexa.

Energetická účinnosť Hisense Energy PRO X A+++ / A+++. Hladina akustického výkonu klimatizácie – 18 dBA.

V našej ponuke nájdete aj vlajkovú loď, prémiovú

Hisense ENERGY PRO PLUS

, ale aj modely nižšej rady – elegantnú a vysoko účinnú klimatizáciu 

Hisense NEW ENERGY

, obľúbenú

Hisense COMFORT

s nízkou hlučnosťou a širokou škálou funkcií, ale i

Hisense EASY

, model ekonomickej triedy v nízkej cene, ktorý zaručene nesklame.

Zistite viac o Energy PRO X v našom článku – Novinka! Klimatizácia Hisense Energy PRO X

Hisense Energy PRO X | Klimatizácie Bratislava

WordPress Lightbox