Skip to content
Menu
Menu

TOSHIBA Shorai Edge – Black & White

Novinka pre sezónu 2023 od spoločnosti Toshiba – klimatizácia Toshiba SHORAI Edge s novým elegantným dizajnom a matným povrchom. Toshiba SHORAI Edge Black & White je inovatívna klimatizačná jednotka, ktorá v sebe spája to najlepšie zo základného modelu SUZUMI a prémiovej klimatizácie DAISEIKAI. Nová Toshiba SHORAI sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou a moderným dizajnom v bielej alebo čiernej farbe. Vďaka svojím kompaktným rozmerom sa prispôsobí moderným i tradičným interiérom.

Toshiba SHORAI Edge Black & White dokáže poskytnúť  vysoký výkon chladenia a kúrenia pri minimálnej spotrebe energie. Vďaka funkcii ENERGY MONITORING bude spotreba energie transparentná.  K dispozícií je v siedmych variantoch vo verziách Single-split a Multisplit.

Toshiba SHORAI Edge Black & White

ponúka najvyššiu energetickú triedu A+++ v režime vykurovania aj chladenia.

Funkcia Careflow a inovatívny spôsob vyfukovania chladného vzduchu HADA CARE zlepšujú distribúciu vzduchu a zaisťujú prúdenie vzduchu bez prievanu v miestnosti. Vďaka funkcii 3D prúdenia vzduchu môžete jednoducho a pohodlne ovládať pohyb lamiel a smer prúdenia vzduchu v horizontálnom aj vertikálnom smere.

TOSHIBA Shorai Edge - Black & White | Klimatizácie Bratislava

Výborná kvalita vzduchu vďaka klimatizácií Toshiba Shorai Edge

Vývojári klimatizácií Toshiba venovali osobitú pozornosť kvalite vnútorného vzduchu. Klimatizácie Toshiba Shorai sú vybavené vzduchovým filtrom Ultra Pure, ktorý zachytí až 94 % hrubých nečistôt s priemerom menším ako 2,5µm. Ultra Pure filter neutralizuje až 99,9% vírusov, absorbuje dym, zápach a plesne. Okrem toho umývateľné prachové filtre pokrývajú celý tepelný výmenník. O lepšiu kvalitu vzduchu sa postará aj špeciálna povrchová úprava lamiel tepelného výmenníka Magic Coil,  ktorá vytvára povrch, na ktorom sa ťažko drží prach a nečistoty. Na lamelách výparníka sa tak nehromadí vlhkosť a plesne.

Ďalšie funkcie Toshiba Shorai

 • WiFi modul ako štandardná súčasť vnútorných jednotiek
 • ENERGY MONITORING pre systémy Single-Split a Multi NEXT
 • Hybridná invertorová technológia na jednosmerný prúd
 • Inteligentné prúdenie vzduchu: Hada Careflow
 • Invertorová regulácia minimalizuje spotrebu prúdu
 • ECO prevádzka
 • Režim Fireplace (Kozub)
 • Tichý režim prevádzky QUIET pre vnútornú jednotku
 • Tichý režim prevádzky SILENT pre vonkajšiu jednotku
 • Automatický reštart
 • Funkcia samočistenia po ukončení prevádzky vysuší tepelný výmenník

Klimatizácie Toshiba sa vyznačujú mimoriadnou spoľahlivosťou na dlhé roky, kvalitnou japonskou elektronikou a použitím najnovších technológií.

Toshiba Shorai Edge Black & White

prináša prvotriednu účinnosť, tichý výstup a špičkovú kvalitu vzduchu.

Klimatizáciu Toshiba SHORAI Edge Black & White máme v ponuke v piatich výkonových prevedeniach od 2kW – 5kW a dvoch farebných variántách čiernej a bielej.

Jej funkcie zabezpečia pohodlie a komfort vášho domova. Pokiaľ  neviete ako si vybrať alebo aká je vhodná do Vašej miestnosti, radi Vám poradíme.

Posledné články

WordPress Lightbox