Skip to content
Menu
Menu

NOVINKA ! Nástenná klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY

Mitsubishi Electric je dnes jeden z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Pre sezónu 2023 predstavila spoločnosť Mitsubishi novú, kompaktnejšiu verziu nástennej klimatizácie Mitsubishi MSZ-AP – Mitsubishi MSZ-AY, dostupnú vo verziách Monosplit a Multisplit. Vďaka kompaktným rozmerom a elegantnému matnému dizajnu je veľmi jednoduché začleniť ju do akéhokoľvek interiéru. Nová séria nástenných jednotiek Mitsubishi je ideálna pre klimatizovanie menších miestností.

Ak hľadáte tichú, spoľahlivú, efektívnu klimatizáciu v kompaktných rozmerov Mitsubishi MSZ- AY je správne riešenie.

Nástenné jednotky Mitsubishi KOMPAKT sú zaradené do energetickej triedy A++  až  A+++. Oproti modelu Mitsubishi MSZ-AP sa zvýšil operačný rozsah pre vykurovanie až do vonkajšej teploty do -20°C.

Nástenná klimatizácie Mitsubishi MSZ AY

MITSUBISHI MSZ- AY –  skvelé funkcie pre vaše pohodlie

Výnimočný akustický komfort

Užívateľov príjemne prekvapí veľmi nízka hlučnosť klimatizačnej jednotky. Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY pracuje nenápadne a pri používaní ju nie je takmer počuť. Hlučnosť modelov série MSZ-AY začína už pri 18 dBA (pre single split, výkonu AY 25/35). Vďaka malým rozmerom a super tichej prevádzke je táto klíma ideálna do obývacích izieb ale i spálni. V nočnom režime sa svetelné LED indikátory klimatizácie stlmia a poskytnú pohodlné prostredie na spánok. Nočný režim zároveň automaticky reguluje akustický tlak vonkajšej jednotky tak, aby bol o -3dB nižší.

Čistý a zdravší vzduch

O kvalitu vzduchu sa postará V-Blocking Filter s antivírusovým účinkom, ktorý zadrží 99% vírusov a iných škodlivín, ako sú baktérie, plesne ale i alergény. Dvojvrstvový filter s netkanou textíliou a elektrostatickým filtrom dokáže zo vzduchu zachytiť a odstrániť drobné častice. V-Blocking filter je súčasťou klimatizačnej jednotky.

Mitsubishi MSZ AY navyše disponuje špeciálnou povrchovou úpravou Dual Barrier Coating, ktorá  zabraňuje tvorbe prachu a nečistôt na výparníku , čím sa zároveň zvyšuje jej energetická efektivita. Materiálom Dual Barrier je okrem výparníka pokrytý aj ventilátor a vodorovné a zvislé lamely lopatiek. Vďaka tomu bude prúd vzduchu udržiavaný čistý po celý rok. Samočistiaca funkcia klimatizácie zabráni vzniku plesní a nepríjemných pachov.

Ovládanie pomocou aplikácie

Klimatizáciu Mitsubishi MSZ-AY môžete pohodlne a jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu z akéhokoľvek miesta. Jednotku je zároveň možné ovládať hlasom prostredníctvom Google Home alebo Amazon Alexa. Diaľkové ovládanie s funkciou týždenného časovača je súčasťou základnej výbavy.

Ďalšie funkcie Mitsubishi MSZ-AY :

  • Ekologické chladivo R32
  • Econo Vool
  • I-SAVE pre uloženie preferovaného režimu
  • Automatická regulácia ventilátora
  • Automatický reštart
  • Strieborný iónový filter

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY je dostupná v štyroch výkonových prevedeniach:

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY25VGK/MUZ-AY25VG – 2,5kW

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY35VGK/MUZ-AY35VG – 3,5kW

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY42VGK/MUZ-A42VG – 4,2kW

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY50VGK/MUZ-A50VG – 5,0kW

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY je navrhnutá s ohľadom na zdravie, čistotu a dlhodobú spokojnosť používateľov.

Pokiaľ  neviete ako si vybrať alebo aká je vhodná do Vašej miestnosti, radi Vám poradíme.

Posledné články

WordPress Lightbox