Skip to content
Menu
Menu

Klimatizácia Inventor COMFORT – prémiová klimatizácia za výbornú cenu

Grécka značka klimatizácií INVENTOR nie je na trhu žiaden nováčik, už viac ako 50 rokov vkladá spoločnosť INVENTOR A.G. S.A investície do uspokojovania potrieb spotrebiteľov, ponúkaním produktov tej najvyššej kvality. Špičkové klimatizácie, výborné funkcie a bezkonkurenčné ceny nás presvedčili, že klimatizácie Inventor nesmú chýbať v našom portfóliu. V súčasnosti ponúkame štyri rady klimatizácií INVENTOR – DARK, LEGEND, COMFORT a ARIA. Dnes vám však predstavíme výborne vybavenú klímu za priam fantastickú cenu – klimatizáciu Inventor COMFORT.

Séria Inventor COMFORT vytvára ideálne podmienky vo vašej domácnosti, zaisťuje ideálnu teplotu a vynikajúcu kvalitu vzduchu pre maximálnu ochranu vás a vašich blízkych.

Prémiová kvalita vzduchu s klímou Inventor COMFORT

Každá klimatizácia má okrem výparníka, ventilátora a riadiacej jednotky aj filtračnú vložku vzduchu, v rôznej kvalite a prevedení. Modely klimatizácií vyššej triedy spravidla obsahujú filtre, ktoré dokážu zachytiť nielen bežný prach, ale aj baktérie a vírusy, dokážu ionizovať vzduch, redukovať pachy či dym. Klimatizácie Inventor COMFORT disponujú jedinečnými funkciami pre ešte čistejší a zdravší vzduch. Vďaka technológii ultrafialového žiarenia typu C, funkcii ionizátora a sterilizácie 56°C dokážu tieto jednotky odstrániť škodlivé prachové častice, baktérie, vírusy a nepríjemné zápachy.

Klimatizácia Inventor COMFORT | Klimatizácie Bratislava

Čistý vzduch bez choroboplodných zárodkov a baktérií

Klimatizácia Inventor COMFORT disponuje ultrafialovou technológiou typu C, ktorá zabezpečí účinnú ochranu proti choroboplodným zárodkom, baktériám a vírusom. UV lampa, produkuje 265-275nm vlny typu C UV žiarenie, vďaka čomu je schopná odstrániť vírus SARS-CoV-2 (Covid-19) 99,998 %, vírus chrípky A H3N2 91,47 % i baktériu Staphylococcus albus 92,78 %.

Funkcia sterilizácie 56°C navyše zaisťuje vysokú kvalitu vzduchu čistením vnútra jednotky. Vysoká teplota sterilizuje vnútornú jednotku, zároveň neutralizuje vírusy a baktérie, ako je vírus H1N1 a baktéria Escherichia coli (99,9% miera sterilizácie).

Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá nie len chladí, kúri ale i čistí vzduch, klíma Inventor COMFORT je správne riešenie. Vynikajúca kvalita vzduchu pre maximálnu ochranu vás a vašich blízkych.

Vychutnajte si pocit absolútneho ticha

Inventor COMFORT patrí medzi najtichšie klimatizácie na trhu s hladinou hluku len neuveriteľných 16 dB.

Klimatizácia Inventor COMFORT | Klimatizácie Bratislava

Úspora energie a peňazí so senzorom pohybu

Pohybový senzor umožňuje nastaviť prevádzku klimatizácie tak, aby bol detekovaný prúd vzduchu smerovaný k alebo proti bodu kde sa práve nachádzate. Vďaka takýmto nastavením snímača jednotka  zníži alebo zvýši výkon vždy keď zaznamená pohyb v miestnosti.  Senzor pohybu s režimom Follow v prípade vykurovania sústredí teplo smerom k vášmu telu a režim Avoid, zabezpečí, aby ste sa vyhli priamemu stretu so studeným vzduchom.

WiFi modul v štandarde

Inventor COMFORT disponuje zabudovaným WiFi modulom, ktorý umožňuje nielen konfigurovať vaše zariadenie, ale aj vytvárať personalizované scenáre podľa vášho denného plánu, priestorových potrieb či predpovede počasia. Aplikácia Inventor Control ponúka dokonalé ovládanie jednotky odkiaľkoľvek prostredníctvom smartfónu alebo tabletu.

Klimatizácia Inventor COMFORT je dostupná v štyroch výkonových prevedeniach:

Klimatizácia Inventor COMFORT MFVI-09WFI/MFVO-09 

Klimatizácia Inventor COMFORT MFVI-12WFI/MFVO-12

Klimatizácia Inventor COMFORT MFVI32-18WFI/MFVO32-18

Klimatizácia Inventor COMFORT MFVI32-24WFI/MFVO32-24

Klimatizácia Inventor COMFORT  rozhodne splní očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Pokiaľ  neviete ako si vybrať alebo aká je vhodná do Vašej miestnosti, radi Vám poradíme.

Posledné články

WordPress Lightbox