Skip to content
Menu
Menu

Tepelné čerpadlo Inventor Matrix All in One s hydroboxom 

Spoločnosť Inventor nie je na trhu žiaden nováčik, má za sebou viac ako 50 rokov skúseností a pôsobenie vo viac ako 69 krajinách sveta. V našom portfóliu nájdete špičkové klimatizácie Inventor, ktoré zlepšujú kvalitu bývania mnohých našich klientov. Tento krát by sme vám chceli predstaviť tepelné čerpadlá vzduch-voda Inventor Matrix (All in One), pretože vďaka svojej flexibilite, skvelému výkonu a výbornej cene určite stoja za pozornosť.

Tepelné čerpadlá vzduch-voda Inventor Matrix sú ideálnym úsporným riešením pre kúrenie, chladenie a ohrev úžitkovej vody. Tepelné čerpadlá Inventor sú navrhnuté tak, aby splnili požiadavky a pokryli potreby vašej domácnosti – podlahové kúrenie a chladenie, priestorové kúrenie radiátorom, chladenie a kúrenie pomocou fancoil jednotiek i prípravu teplej úžitkovej vody. 

Energetická trieda A+++ zaručuje vysoký výkon a úsporu energie

Tepelné čerpadlo Inventor pracuje na princípe vzduch-voda, viac ako 3/4 požadovaného energetického vstupu prijíma priamo z vonkajšieho prostredia, zatiaľ čo iba malú časť (1/4) z elektriny. Tepelné čerpadlo Inventor Matrix nestráca svoju vysokú účinnosť ani pri nízkych vonkajších teplotách okolia (-25 °C).

Tepelné čerpadlá Inventor Matrix | Klimatizácie Bratislava

Tepelné čerpadlo s dotáciou zelená domácnostiam

Tepelné čerpadlo Inventor Matrix  je v zozname podporovaných zariadení projektu Zelená domácnostiam. Využiť tak môžete príspevok z programu Zelená domácnostiam na inštaláciu tepelného čerpadla a znížiť svoju vstupnú investíciu do nového tepelného čerpadla.

Tepelné čerpadlo Inventor Matrix ATS06S/HU100WT240S3 – 6kW s 240l zásobníkom nájdete v našej ponuke za 6800,- EUR s DPH bez montáže. Získať však môžete poukážku na inštaláciu tepelného čerpadla z programu Zelená domácnostiam vo výške 2660,- EUR.

Nové tepelné čerpadlo Inventor Matrix tak môžete u nás získať za najlepšiu cenu na trhu 4140€ + montáž

Výhody tepelného čerpadla Inventor Matrix All in One

Tepelné čerpadlo s hydroboxom

Vnútorná jednotka tepelného čerpadla Inventor Matrix All in One disponuje vstavaným zásobníkom na vodu, vďaka tomu nie je potrebné kupovať a pripájať jednotku k externému zariadeniu nádrže na vodu. Vyhnete sa tak problémom s kompatibilitou pri pripájaní externého zásobníka vody, vďaka tomu je inštalácia jednoduchá a rýchla. Napriek tomu je však dizajn vnútornej jednotky tepelného čerpadla veľmi elegantný. Výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou môže byť až 20 metrov a celková dĺžka potrubia až 30 metrov.

Ovládanie pomocou WiFi

Tepelné čerpadlo môžete ovládať na diaľku prakticky odkiaľkoľvek, pomocou aplikácie Comfort Home, zadarmo dostupnej na Google Play a App Store.

Centrálne ovládanie

Inventor Matrix All in One disponuje ovládačom nainštalovaným na vonkajšom plášti hydroboxu pre jednoduchšie používanie a pohodlný prístup k dôležitým funkciám. Tento ovládač je možné odmontovať a preložiť do referenčnej miestnosti, kde môže slúžiť zároveň ako termostat. Tepelné čerpadlo Inventor Matrix All in One je kompatibilné aj s inými typmi termostatov.

Aktivovaním funkcie Eco znížte spotrebu energie, čím šetríte energiu i peniaze. S režimom ,,Prázdniny,, môžete šetriť spotrebu a peniaze keď ste mimo domova. Weekly Timer umožňuje nastaviť tepelné čerpadlo, aby fungovalo podľa vášho týždenného rozvrhu. Ideálne podmienky vo svojej domácnosti dosiahnete pomocou káblového ovládača ako externého termostatu. Zabudovaný teplotný senzor poskytne tepelnému čerpadlu presné informácie o teplote v miestnosti pre zvýšenie pohodlia.

Control Zone

Pomocou externých termostatov môžete riadiť až 8 zón ( na rovnakú výstupnú teplotu ), čím pokryjete všetky tepelné potreby priestoru a dosiahnete maximálnu úsporu energie a komfort. 

Smart Grid

Tepelné čerpadlo Inventor Matrix je navrhnuté ako šetrné k životnému prostrediu. Vďaka prepojeniu s inteligentnou sieťou Smart City môžu tepelné čerpadlá automaticky meniť svoju činnosť tak, aby aktivovali výrobu TÚV, keď je k dispozícii prebytok energie, alebo obmedzili svoju prevádzku, keď je elektrická sieť preťažená, čím šetrí energiu a pomáha chrániť životné prostredie.

Spoľahlivú a úspornú prevádzku zabezpečí elektronické obehové čerpadlo s premenlivým prietokom a vysokým koeficientom prenosu tepla. O dlhú životnosť a maximálnu ochranu kompresora – srdca celého tepelného čerpadla sa postará vyhrievací pás na vaničke vonkajšej jednotky a to, aj pri extrémnych poveternostných podmienkach.

Dezinfekčná funkcia 65~70⁰C eliminuje choroboplodné zárodky a baktérie a udržuje  pôvodnú kvalitu TÚV v nádrži na vodu zvýšením teploty vody v nej až na 70 °C.

Výhod tepelného čerpadla Inventor Matrix All in One je naozaj veľa, ak vás toto čerpadlo zaujalo a chceli by ste sa dozvedieť viac o jeho funkciách neváhajte nás kontaktovať.

Tepelné čerpadlá Inventor Matrix | Klimatizácie Bratislava

Špičkové modely Inventor Matrix zabezpečia vašej domácnosti nielen efektívne vykurovanie a ohrev vody, ale i chladenie. Vynikajú vysokým výkonom, nízkymi prevádzkovými nákladmi a dlhou životnosťou, navyše sú šetrné voči životnému prostrediu. 

Informujte sa u nás o tepelnom čerpadle Inventor Matrix ATS06S/HU100WT240S3 – 6kW s 240l zásobníkom a získajte ho za najlepšiu cenu na trhu 4140,- EUR + montáž.

Posledné články

WordPress Lightbox