Skip to content
Menu
Menu

SAMSUNG WindFree PURE 1.0 – PREVRATNÁ NOVINKA 2021


Pre sezónu 2021 prináša spoločnosť SAMSUNG nový nástenný model klimatizácie z radu WindFree pre domácnosti a obytné domy – Samsung WindFree PURE 1.0. Špičková nástenná klimatizácia vybavená elektrostatickým filtrom PM1.0, ktorý funguje ako čistič vzduchu.

Samsung WindFree Pure 1.0 je doplnená jedinečnou technológiou chladenia WindFree, funkciou Freeze Wash a samozrejme inteligentnými možnosťami ovládania.

Klimatizácie z radu WindFree majú revolučný spôsob komfortného, tichého a energeticky úsporného chladenia vzduchu. Vďaka perforovaným predným panelom si môžete vychutnávať maximálny komfort chladenia. Tisíce mikrootvorov na rovnomerné rozptýlenie čerstvého vzduchu bez nepríjemných nárazov studeného vetra. Technológia WindFree umožňuje ľuďom pohodlne žiť, pracovať a relaxovať bez nepríjemného studeného prievanu.

Samsung windFree pure 1.0 | Klimatizácie Bratislava

ČERSTVÝ A ČISTEJŠI VZDUCH VĎAKA SAMSUNG WindFree PURE 1.0

V posledných rokoch má čoraz viac ľudí záujem o zlepšenie vnútorného klimatického pohodlia v obytných domoch a kórejský výrobca Samsung sa zaoberal práve týmito túžbami zákazníkov.  Uvedením klimatizácie Samsung WindFree Pure 1.0 tak ponúka domácim používateľom riešenie, ktoré zabezpečí celoročne čistejší vzduch a to hneď niekoľkými funkciami, ktoré táto skvelá klimatizácia má.

Filter na čistenie vzduchu

Elektrostatický filter PM1.0 dokáže filtrovať prachové častice  už od veľkosti 0,1 µm až do 0,3 μm a zabezpečiť tak čistejší vzduch v obytných domoch. Filter PM1.0 nielenže zachytáva ultra jemný prach ale odstraňuje až 99% baktérii. Filter PM1.0 je čiastočne umývateľný, čo poskytuje používateľom veľkú výhodu:

  • užívať si čerstvý a čistejší vzduchu
  • šetrí ďalšie náklady na údržbu spojené s výmenou filtra

Funkcia Freeze Wash

Funkcia čistenia výmeníka – Freeze Wash pomáha vyčistiť klimatizačnú jednotku. Pomocou vodného zmývania spláchne z výmeniká prach a nečistoty. Jednotka najskôr zamrazí výmeník na -15° C, aby sa na ňom vytvorila námraza a následne uvedie do režimu odmrazovania – výmeník rozmrazí. Vznikuté množstvo vody zmyje z výmeníka prach, nečistoty a baktérie. Táto funkčnosť pomáha vyčistiť jednotku a odstráni až 90% určitých druhov baktérií. Prostredníctvom aplikácie SmartThings je možné poslať upozornenie, keď je potrebné výmenník tepla vyčistiť.

Indikátor úrovne čistoty vzduchu

Samsung WindFree Pure 1.0 je vybavená novým pokrokovým displejom, z ktorého je možné ľahko monitorovať kvalitu vnútorného vzduchu. Laserový senzor umiestnený na displeji meria koncentrácie PM10, PM2,5 a PM1,0. Laserový senzor detekuje prach a jednotka zobrazuje úroveň čistoty vzduchu zmenou farby svetla na displeji. Kvalita vzduchu sa na displeji automaticky zobrazuje a vyjadruje sa pomocou štyroch rôznych úrovní / farieb, od „veľmi dobrého“ (modrá), „dobrého“ (zelená), „zlého“ (žltého) po „veľmi zlého“ „(červená).

Sledujte kvalitu vnútorného ovzdušia pomocou aplikácie SmartThings

Kvalitu vnútorného vzduchu je možné nepretržite monitorovať pomocou aplikácie SmartThings. Aj keď je jednotka vypnutá, snímač prachu dokáže zaregistrovať aktuálnu kvalitu vzduchu v miestnosti. Oznámenie sa zašle, keď znečistenie ovzdušia dosiahne úroveň „slabé“ alebo „veľmi zlé“. Pomocou aplikácie SmartThings môže používateľ odpovedať na informáciu vzdialeným zapnutím režimu čistenia. Okrem monitorovania kvality vzduchu a zapínania a vypínania režimu čistenia umožňuje aplikácia Samsung SmartThings používateľom zapnúť alebo vypnúť klimatizáciu, zvoliť preferované režimy chladenia, plánovať činnosť a monitorovať spotrebu energie.

Okrem toho má novinka Samsung WindFree PURE 1.0 mnoho ďalších skvelých funkcií, typických pre klimatizácie Samsung :

  • Good Sleep režim –  užitočná funkcia, ktorá automaticky prispôsobí teplotu a vytvorí komfortné podmienky pre váš spánok.
  • Trojstupňové chladenie – rýchle schladenie priestoru, odvlhčenie a WindFree chladenie.
  • 3D distribúcia vzduchu – možnosť ovládať smer prúdenia vzduchu v horizontálnom aj vertikálnom smere
  • AI AutoComfort – automatický režim s prvkami umelej inteligencie pre optimalizáciu podmienok v miestnosti a maximálnu efektivitu.
  • Snímač na detekciu pohybu ( MDS )
  • Anti-korózny povrch vonkajšej jednotky 

Kórejský výrobca tradične prináša na trh  klimatizácie s dôrazom na inovačnosť, dokonalý dizajn, maximálnu funkčnosť a kvalitu.

Výsledkom sú vždy jedinečné zariadenia, ktoré sa odlišujú od väčšiny modelov iných značiek a nie je to iné ani tento krát, klimatizácia SAMSUNG WindFree Pure 0.1 je prevratná novinka, klimatizácia a čistička vzduchu v jednom.

Klimatizácia Samsung WindFree PURE 1.0. je v ponuke v dvoch výkonových prevedeniach:

Samsung AR9500T WindFree Pure 1.0 AR09AXKAAWKNEU/XEU ( 2,5 kW )

Samsung AR9500T WindFree Pure 1.0 AR12AXKAAWKNEU/XEU ( 3,5 kW )

Posledné články

WordPress Lightbox