Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Samsung / WindFree

Samsung WindFree

Inovatívna technológia Wind-Free™ spoločnosti Samsung využíva tisíce mikro otvorov na rovnomerné rozptýlenie vzduchu bez studeného prievanu. Vďaka technológií Wind-Free™ sa chladný vzduch šíri jemne a rovnomerne, umožňuje tak oddychovať i pracovať bez studeného prievanu a obavy z ,,ofúknutia,,. A nie len to, s chladením Wind-Free™ sa nemusíte obávať ani účtov za elektrinu. Keď je aktivovaný režim Wind-Free™, vonkajšia jednotka spotrebúva len minimum energie – až o 77 % menej ako v režime rýchleho chladenia.

V našej ponuke nájdete štyri modely klimatizácií s technológiou WindFree™ –  Samsung COMFORT, Samsung AVANT, Samsung ELITE a Samsung PURE 1.0

Rad klimatizácií WindFree™ od spoločnosti Samsung využíva inovatívne technológie, aby poskytol novšie úrovne pohodlia pre akýkoľvek priestor – technológiu AI Auto Comfort pre maximálnu efektivitu a zabezpečenie dokonalej pohody podľa vašich preferencií.  O čistý vzduch bez vírusov, baktérií a alergénov sa okrem filtru Easy Plus v klimatizáciách AVANT a ELITE postará aj Filter Tri-Care zložený z troch vrstiev pre ešte lepšiu kvalitu vzduchu. Samozrejmosťou je ovládanie klimatizácie na diaľku pomocou aplikácie SmartThings, funkcia automatického čistenia vnútornej jednotky, chladivo R32 s nízkym dopadom na globálne otepľovanie, ale i obľúbený režim ECO pre energeticky a finančne účinné chladenie.

 

V našej ponuke nájdete aj inventorovú klimatizáciu

Samsung CEBU

a

parapetnú klimatizáciu Samusung 

pre efektívne chladenie aj kúrenie.

 

Samsung WindFree | Klimatizácie Bratislava

 

WordPress Lightbox