Skip to content
Menu
Menu

Externý plazmový filter MITSUBISHI Plasma Quad Connect

Novinka od Japonskej spoločnosti Mitsubishi Electric – externý plazmový filter MITSUBISHI Plasma Quad ConnectŠpičkové zariadenie vyvinuté na čistenie a zlepšenie kvality vzduchu v interiéri, pre existujúce klimatizačné jednotky Mitsubishi. 

Filter MITSUBISHI Plasma Quad Connect je schopný neutralizovať znečisťujúce látky, vrátane SARS-CoV-2 s účinnosťou až 99,8 % 

Externý filter MITSUBISHI Plasma Quad Connect je kompatibilný s novými aj existujúcimi vnútornými klimatizačnými jednotkami  Mitsubishi vybavenými konektorom CN105 ( série M, Mr Slim a City Multi, najideálnejšie však rady MSZ – AP ). Plazmový filter je pripojiteľný pomocou konektoru CN105 na zadnú dosku nad jednotku. S vnútornou jednotkou pracuje synchrónne bez ohľadu na prevádzkový režim, vrátane zapnutia / vypnutia klimatizácie. 

MITSUBISHI Plasma Quad Connect | Klimatizácie Bratislava

MITSUBISHI Plasma Quad Connect – ľahká inštalácia, jednoduché používanie, skvelé ekonomické riešenie

MITSUBISHI Plasma Quad Connect je veľmi efektívne zariadenie, ktoré funguje na princípe elektronickej clony, zachytáva a neutralizuje mikroskopické častice vo vzduchu ako baktérie, prach, vírusy, plesne, alergény a dokonca vírus SARS-CoV-2. V dobe, keď sa všetci pomaly vraciame späť do kancelárií, je schopnosť odstraňovať škodlivé častice a vírusy veľmi dôležité. Kvalita vzduchu a zlepšenie ovzdušia v interiéri sa tak stáva prioritou číslo jedna. MITSUBISHI Plasma Quad Connect je ekonomické riešenie, špeciálne vyvinuté pre už existujúce klimatizácie Mitsubishi. Je ideálne pre reštaurácie, hotely, biznis centrá či máloobchodné predajne. 

Aj z lacnej klimatizácie sa dá urobiť klíma s veľmi kvalitnou filtráciou vzduchu 

Externý plazmový filter MITSUBISHI Plasma Quad Connect u nás v ponuke:

MITSUBISHI Plasma Quad Connect 

Posledné články

WordPress Lightbox