Skip to content
Menu
Menu

Modelový rad klimatizácií DAIKIN pre sezónu 2021 

Japonská spoločnosť DAIKIN je popredný svetový výrobca klimatizácií, zariadení na vetranie, vykurovanie, ale tiež tepelných čerpadiel a celých systémov chladenia. Nie len v Japonsku, ale aj v Európe patrí DAIKIN medzi najinovatívnejších výrobcov klimatizácii. Poslaním spoločnosti Daikin je, aby ľudom dodali komfortné, udržateľné vnútorné prostredie a zlepšili život svojich zákazníkov.

DAIKIN ECO Sensira | Klimatizácie Bratislava

DAIKIN ECO Sensira

Pre sezónu 2021 predstavila spoločnosť DAIKIN novú, ekologickejšiu verziu veľmi obľúbenej klimatizácie DAIKIN Sensira – DAKIN ECO SensiraKompaktná nástenná jednotka je vhodná pre každý priestor, navyše vo veľmi priaznivej cene. 

Ak hľadáte spoľahlivú klimatizáciu v priateľnej cene Daikin ECO Sensira je to správne riešenie. Vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti, chladivu R-32 nie len, že znižuje enviromentálny dopad, ale vedie priamo k nižšej spotrebe energie. 

Energetická účinnosť Daikin ECO Sensira A++

DAIKIN ECO Sensira | Klimatizácie Bratislava

Vylepšený rotačný kompresor pre vyššiu úsporu energie

Daikin ECO Sensira využíva vylepšený rotačný kompresor, ktorý v porovnaní s inými kompresormi ponúka vyššiu úsporu energienižšie riziko poruchy klimatizačnej jednotky a tichšiu prevádzku bez neželených vibrácií. Na splnenie požiadaviek na energiu a výkonu klimatizačnej jednotky Daikin ECO Sensira využíva rotačný kompresor invertorovú technológiu a ďalšie malé výkonnostné kroky.

Daikin ECO Sensira –  skvelé funkcie pre vaše pohodlie

Vertikálny pohyb lamiel

Maximálne pohodlie a komfort Daikin ECO Sensira je zabezpečený automatickým vertikálnym pohybom lamiel. Výfukové lamely sa pohybujú hore a dolu, vytvárajú tak rovnomerné prúdenie vzduchu do celej miestnosti ale aj rovnomerné rozloženie teploty.  

Nová Daikin ECO Sensira teraz ešte tichšia 

Klimatizácia Daikin ECO Sensira pracuje takmer nenápadne a je vhodná na inštaláciu do spálne. Akustický tlak tejto vynovenej jednotky bol znížený a je schopný dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. V kombinácií s režimom komfortného spánku, vám jednotka zaručene umožní nerušený spánok.

Hladina akustického výkonu klimatizácie Daikin ECO Sensira – 21 dBA

Online ovládanie pomocou aplikácie

Jednotku Daikin ECO Sensira môžete pohodlne a jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu a aplikácie online ovládača Daikin z ktoréhokoľvek miesta. Dostupná musí byť lokálna sieť na pripojenie jednotky ( sieť WiFi )

ĎALŠIE FUNKCIE DAIKIN ECO SENSIRA

 • Režim zvýšeného výkonu
 • 24 hodinový časovač
 • Titánium – apatitový vzduchový filter
 • Možnosť vykurovania klimatizáciou
 • Fúkanie / pohyb vzduchu bez chladenia či vykurovania ( princíp ventilátoru )

Klimatizácia Daikin ECO Sensira je v ponuke v štyroch výkonových prevedeniach:

DAIKIN ECO Sensira FTXC20C  2.0 kW

DAIKIN ECO Sensira FTXC25C 2.5 kW

DAIKIN ECO Sensira FTXC35C 3.5 kW

DAIKIN ECO Sensira FTXC50C 5.1 kW    

DAIKIN PERFERA | Klimatizácie Bratislava

DAIKIN PERFERA

Daikin Perfera vytvorená pre váš maximálny komfort. Vďaka jednoduchému a modernému matnému bielemu dizajnu je vhodná pre akýkoľvek interiér. Nová Daikin Perfera vám zabezpečí ideálnu kvalitu vnútorného vzduchu a jej skvelé funkcie pohodlie vo vašej domácnosti, navyše má zaručený vykurovací výkon aj pri nízkych vonkajších teplotách, až do – 25 °C a dokáže pracovať v režime chladenia pri vonkajšej teplote až do – 15 °C.

Daikin Perfera je ideálna pre domácnosti ale zároveň veľmi spoľahlivá jednotka do serverovní.

FUNKCIE DAIKIN PERFERA

Funkcie Daikin PERFERA | Klimatizácie Bratislava

Inteligentné oko 

Veľmi užitočná funkcia Inteligentné oko – Dvojzónový snímač pohybu využíva snímače na zisťovanie prítomnosti osôb v miestnosti. Prúd chladného vzduchu smeruje do oblastí, kde sa nenachádza žiadna osoba. Navyše ak nie je v miestnosti zistená prítomnosť žiadnej osoby, klimatizácia sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu. 

Daikin Perfera si užijete leto bez nepríjemného pocitu prievanu

Okrem snímaču pohybu ma Daikin Perfera režim komfortného prúdenia a režim 3-D prúdenie vzduchu. Tieto funkcie kombinujú vertikálny a horizontálny pohyb výfukových lamiel. Režim komfortného prúdenia nastaví smer výfuku automaticky, a tak, aby nebol vzduch vyfukovaný priamo na osoby ale aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti. S funkciou 3-D prúdenie vzduchu máte možnosť presmerovať vzduch nie len hore alebo dole, ale aj doprava či doľava. Perfektnú distribúciu vzduchu dosiahnete automaticky alebo stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní. 

DAIKIN PERFERA | Klimatizácie Bratislava

Čistý vzduch vďaka DAIKIN Perfera

Výbornú kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti vám Daikin Perfera zabezpeční hneď niekoľkými skvelými funkciami. Jednou z funkcií je typ plazmového výboja Flash Streamer, pri ktorom sa generujú vysokorýchlostné elektróny schopné oxidačného rozklad. 

Flash Streamer má schopnosť eliminovať baktérie, plesne, alergény, ale aj nebezpečné chemické látky 

Masívny výboj jednotky ,,napadne,, vírusy a rozloží ich povrchové proteíny na malé kúsočky, ktoré potom zničí oxidácia, vírusy sa tak stávajú neškodnými. Výboj jednotky ,,streamer discharge,, ich následne rozloží na atómy dusíka a kyslíka a molekuly vody.

Čerstvý a čistejší vzduch v miestnosti dosiahnete s jednotkou Daikin Perfera aj vďaka titánium-apatitovému fotokatalyckému filtru, ktorý čistí vzduch pomocou zdraviu nezávadných chemických reakcií.

Daikin Perfera –  skvelé funkcie pre vaše pohodlie

Daikin Perfera je výborná voľba do spální a spoločenských miestností vďaka svojej výnimočne tichej prevádzke ( od 19 dBA ). Akustický tlak tejto jednotky je schopný dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Navyše bol do jednotky Daikin Perfera navrhnutý nový špeciálny ventilátor, na dosiahnutie vyššej energetickej účinnosti pri nízkej hlučnosti. 

 • Energetická účinnosť A+++

 • Online ovládanie pomocou aplikácie

 • Režim zvýšeného výkonu

 • Týždenný časovač

 • Režim komfortného spánku

 • Automatický reštart

 • a mnoho iných užitočných funkcií

Klimatizácia Daikin Perfera je v ponuke v piatich výkonových prevedeniach:

Daikin Perfera FTXM20R 2.0 kW

Daikin Perfera FTXM25R 2.5 kW

Daikin Perfera FTXM35R 3.4 kW

Daikin Perfera FTXM42R 4.2 kW

Daikin Perfera FTXM50R 5.0 kW

Parapetná klimatizácia Daikin PERFERA | Klimatizácie Bratislava

Parapetná klimatizácia DAIKIN Perfera FVXM

Nová parapetná klimatizácia z dielne DAIKIN – Daikin Perfera FVXM. Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá splynie s vašim interiérom, má unikátne funkcie a skvelý výkonom, parapetná jednotka Daikin Perfera FVXM je pre vás tá pravá. Navyše vás očarí svojimi vykurovacími funkciami

Unikátne vykurovacie funkcie

Daikin Perfera FVXM  je ideálna parapetná klimatizácia do podkrovných priestorov, detských izieb, spální alebo chát, kde dokáže ihneď vykúriť priestor s rozlohou od 26 m2 do 35m2. Vďaka duálnemu prietoku navyše poskytuje príjemné prúdenie vzduchu aj pri podlahe. Daikin Perfera FVXM bola navrhnutá pre optimálny vykurovací komfort. 

Trieda energetickej účinnosti A+++ v chladení a A++ vo vykurovaní

 • Funkcia Heat Boost pre rýchle vyhriatie miestnosti

Funkcia, ktorá rýchle vykúri váš domov pri zapnutí klimatizácie. Nastavená teplota sa dosiahne o 14% rýchlejšie než pri štandardných klimatizáciách. Platí však iba pri split jednotkách

 • Funkcia vykurovanie plus – vykurovanie simulovaním 30- minútového sálavého tepla

Hliníková časť panelu klimatizácie sa ohrieva a vyžaruje príjemné teplo. Teplý vzduch pomaly a mierne zohrieva miestnosť, v zime slúži podobne ako radiátor. 

 • Režim Floor warming  – Režim pre optimálne prúdenie vzduchu po podlahe
 • Nízke prevádzkové náklady v porovnaní s plynovým kotlom alebo elektrickým ohrievačom

Čistý vzduch vďaka parapetnej klimatizácií DAIKIN Perfera 

Výbornú kvalitu vzduchu vám Daikin Perfera FVXM  zabezpeční technológiou čistenia vzduchu Flash Streamer, pri ktorej sa generujú vysokorýchlostné elektróny schopné oxidačného rozklad. 

Flash Streamer má schopnosť eliminovať baktérie, plesne, alergény ale aj nebezpečné chemické látky 

Masívny výboj jednotky ,,napadne,, vírusy a rozloží ich povrchové proteíny na malé kúsočky, ktoré potom zničí oxidácia, vírusy sa tak stávajú neškodnými. Výboj jednotky ,,streamer discharge,, ich následne rozloží na atómy dusíka a kyslíka a molekuly vody.

Čerstvý a čistejší vzduch v miestnosti dosiahnete s parapetnou jednotkou Daikin Perfera aj vďaka:

 • Titánium apatitovým deodorizačným filtrom
 • Strieborným filtrom pre odstránenie alergénov a čistenie vzduchu

Parapetná Daikin Perfera FVXM – ďalšie funkcie pre vaše pohodlie

 • Zabudovaný WiFi adaptér pre ovládanie na diaľku pomocou smartfónu
 • Prakticky nepočuteľná – úroveň akustického tlaku znížená na 19 dBa
 • Možnosť kombinácie s 2 a 3 portovými multi vonkajšími jednotkami
 • Režim nočného nastavenia 
 • Iba ventilátor – fúka vzduch bez chladenia či ohrievania
 • Nočný tichý režim
 • Týždenný a 24 hodinový časovač
 • a mnoho iných užitočných fukncií

Chladenie, vykurovanie, čistenie vzduchu – Daikin Perfera FVXM je ideálny tichý spoločník

Posledné články

WordPress Lightbox