Skip to content
Menu
Menu

Klimatizácie Hisense COMFORT a EASY 

Čínska nadnárodná spoločnosť Hisense patrí medzi popredných výrobcov elektroniky, jej história distribúcie klimatizačných jednotiek siaha až do roku 1988. Dnes je spoločnosť Hisense zaraďovaná medzi top 10 firiem systémom Business Inteligence vo vývoji a výskume. Vo svojom portfóliu produktov klimatizačných jednotiek nájdete celú škálu produktov, od jednoduchých nástenných a konzolových jednotiek až po centrálne VRF systémy. Ich štyri kľúčové elementy pri vývoji nových produktov sú:

Technológia, kvalita, čestnosť a inovácie.

Každý rok vyvíja spoločnosť Hisense nové nástenné modely klimatizácií pre domácnosti, ktoré prekonajú očakávania zákazníkov. My vám dnes predstavíme dva z nich, ktoré vďaka svojím vlastnostiam stoja za pozornosť.

Klimatizácia HISENCE Comfort | Klimatizácie Bratislava

Klimatizácia Hisense COMFORT

Hisense Comfort patrí medzi najobľúbenejšie klimatizácie na trhu pre svoje veľmi kvalitné spracovanie, tichú prevádzku, ovládanie cez WiFi a skvelú cenu. Hisense Comfort bola vytvorená pre maximálne pohodlie používateľa. Vďaka elegantnému a univerzálnemu dizajnu sa hodí do každého interiéru, navyše je vhodná do spální a spoločenských miestností, hladina akustického výkonu pri režime QUIET dosahuje 16dB – 19dB.

Hladina akustického výkonu klimatizácie Hisense COMFORT 16 bB-19 dB

FUNKCIE HISENSE COMFORT

Funkcie klimatizácie HISENCE Comfort | Klimatizácie Bratislava

Režim 3D natáčania výfukových lamiel

Táto funkcia Hisense Comfort kombinuj vertikálny a horizontálny pohyb výfukových lamiel pre lepšiu distribúciu vzduchu. V letných dňoch klimatizácia vyfukuje vzduch smerom ku stropu, chladný vzduch tak padá na užívateľa. Naopak v zime, klimatizácia vyfukuje vzduch na podlahu, ktorá býva najchladnejšia. Teplý vzduch podlahu ohreje a stúpa smerom hore.

Hisense Comfort je schopná vykurovať do vonkajšej teploty až -15°C.

Okrem režimu 3D natáčania lamiel disponuje Hisense Comfort aj inými skvelými funkciami, ktoré si oblúbi mnoho zákazníkov. Hisense Comfort disponuje všetkými užitočnými funkciami ako funkcia SLEEP, 24 hodinový časovač, funkcia I FEELautoreštart po výpadku napájania či samočistenie.

Funkcia temperovania na 8°C

Veľmi užitočná funkcia, ktorá sa využíva najmä v chladnom počasí, na miestach ktoré nie sú celoročne obývané, napr. chalupa. Funkciou temperovania zabránite poklesu vnútornej teploty pod bod mrazu, navyše znižuje úroveň vlhkosti v priestore. 

Funkcia Super Cooling

Funkcia super rýchleho chladenia interiéru. Funkcia Super Cooling spoľahlivo pracuje aj pri nízkom alebo nestabilnom napätí v sieti.

Filtračná vložka 4v1

Filter s čiastočkami striebra pre likvidáciu baktérií, plesní a vírusov. Zápach a nečistoty zo vzduchu zaručene odstráni katechínový filter. HEPA filter účinne zachytí mikroskopické častice a alergény. O svieži a zdravý vzduch sa postará Aroma filter alebo Vitamín C filter.

Ak hľadáte spoľahlivú klimatizáciu v prijateľnej cene, Hisense Comfort je tá pravá. Vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti, chladivu R-32 nie len, že znižuje enviromentálny dopad, ale vedie priamo k nižšej spotrebe energie.  

Hisense COMFORT je dostupná v troch výkonových prevedeniach:

Hisense COMFORT DJ25VE0AG  2.6 kW

Hisense COMFORT DJ35VE0AG  3.5 kW

Hisense COMFORT DJ50VE0AG  5.0 kW

Klimatizácia Hisense EASY 

Hisense EASY je klimatizácia ekonomickej triedy so skvelými vlastnosťami a jednoduchým ale funkčným dizajnom. Kompaktnú  nástennú jednotku ocenia všetci tí, ktorí hľadajú kvalitnú klimatizáciu za veľmi priaznivú cenu. Klimatizačné jednotky série Hisense EASY disponujú všetkými používateľskými funkciami ako 24 hodinový časovač, funkciou pre rýchle vychladenie priestoru Super Cooling, funkcia SLEEP, funkciou temperovania či funkciou proti tvorbe pliesní. 

Hladina akustického výkonu klimatizácie Hisense EASY – 19 dBA

Ku klimatizáciám Hisense EASY je možnosť doinštalovania Wifi modulu, vďaka čomu budete môcť klimatizáciu ovládať nech ste kdekoľvek a kedykoľvek. Veľkou výhodou klimatizácií Hisense EASY je schopnosť vykurovať do vonkajšej teploty až -15°C. 

Energetická účinnosť Hisense EASY A++

Funkcie klimatizácie HISENSE Easy | Klimatizácie Bratislava

Hisense EASY je výborná klimatizácia za skvelú cenu, vhodná na chladenie a vykurovanie menších pristorov. Jej parametre zaručujú efektívnu a úspornú prevádzku. Presné ovládanie vzduchu, stabilné chladenie a maximály komfort je zabezpečené 5. stupňami otáčok ventilátora. 

Hisense EASY  je dostupná v dvoch výkonových prevedeniach:

Hisense EASY CA25YR03G  2.6 kW

Hisense EASY CA25YR03G  3.5 kW

Pokiaľ  neviete ako si vybrať alebo aká je vhodná do Vašej miestnosti, radi Vám poradíme.

Posledné články

WordPress Lightbox