Skip to content
Menu
Menu

Klimatizácia Sinclair Marvin s funkciou kúrenia

Hlavným cieľom spoločnosti SINCLAIR  je priniesť pohodlie do života ľudí a ochrana životného prostredia. Veľkú pozornosť venujú aplikácií a vývoju najnovších technológií. Ich víziou je prinášať zákazníkom vysoko kvalitné, spoľahlivé a technicky vyspelé produkty, v tej správnej cenovej hladine. V súčasnosti značku SINCLAIR reprezentujú tri produktové skupiny – klimatizačné systémy , tepelné čerpadlá vzduch – voda a LED osvetlenie.

Prémiová séria klimatizácií SINCLAIR MARVIN je novinkou leta 2022. Klimatizačná jednotka SINCLAIR MARVIN je dizajnová klimatizácia, ktorá zaujme nie len svojím nadčasovým tvarom ale aj štyrmi farebnými prevedeniami – bielou, navy, striebornou a champagne, vďaka ktorým zapadne do každého interiéru.

SINCLAIR MARVIN - farebné variácie | Klimatizácie Bratislava

Funkcie SINCLAIR MARVIN

Nová séria SINCLAIR MARVIN využíva ekologicky šetrného chladivo R32 s nízkym potenciálom globálneho otepľovania. Jednotky SINCLAIR MARVIN vás zaujmú WIFI modulom v štandardnej výbave, automatickým natáčaním lamiel pre rovnomerné vychladenie miestnosti, možnosťou vykurovania až do -25° či automatickým odmrazovaním vonkajšej jednotky.

ČISTÝ VZDUCH S KLIMATIZÁCIAMI SINCALIR MARVIN

Jednotky SINCLAIR MARVIN sú vybavené funkciou Cold Plasma generátor – ionizátorom vzduchu a filtrom s katechínom, ktorý zlepšuje kvalitu a čistotu vzduchu v miestnosti. Ku klimatizáciám SINCLAIR MARVIN je možné zakúpiť aj voliteľné zdravotné filtre – filter proti roztočom, katalytický filter, fotokatalytický filter či filter s iónami striebra. Vďaka funkcii odľahčovania môžete znížiť vlhkosť v miestnosti bez zmeny teploty.

OPTIMÁLNA DISTRIBÚCIA VZDUCHU

Optimálnu distribúciu vzduchu zabezpečí automatické natáčanie lamiel zvislo aj vodorovne. Flexibilne nastaviteľné lamely zabezpečia rovnomerné vychladenie miestnosti. Okrem toho klimatizácie SINCLAIR MARVIN disponujú všetkými používateľskými funkciami ako I FEEL pre komfortnejšie riadenie teplôtrežimom pre komfortný spánok či  siedmimi rýchlosťami ventilátora.

CHLADENIE A KÚRENIE

Klimatizácia SINCALIR MARVIN efektívne chladí, ale zároveň spoľahlivo vašu domácnosť vykúri. Jednotky série MARVIN sú vďaka funkcii Inteligentné odmrazovanie schopné prevádzky až do -25°C, vonkajšia jednota sa vie pri tejto teplote sama odmrazovať. Navyše s integrovanou zimnou reguláciou je možné do vonkajšej teploty -15° C prevádzkovať aj chladiaci režim. Klimatizácia SINCLAIR MARVIN sa tak môže stať veľmi užitočnou jednotkou nie len v domácnosti ale aj v obchodných prevádzkach, skladoch či menších dátových centrách.

SINCALIR MARVIN ideálna klimatizácia za rozumnú cenu pre domácnosti ale zároveň veľmi spoľahlivá jednotka do obchodných prevádzok, skladov či menších serverovní.
SINCLAIR MARVIN

ĎALŠIE FUNKCIE SINCALIR MARVIN

  • Energetická trieda A++ / A+
  • Odvod kondenzátu na obidve strany
  • Skrytý displej
  • WiFi modul
  • Dverový ON / OFF kontakt
  • Diaľkový ovládač YAA1FB18 (WiFi)
  • K dispozícii v štyroch farebných variantoch – navy (SIH-XXBIMN), strieborná (SIH-XXBIMS), champagne (SIH-XXBIMC), biela (SIH-XXBIMW)

Klimatizácia SINCALIR MARVIN je v ponuke v štyroch výkonových prevedeniach:

Sinclair Marvin SIH + SOH-09BIM

Sinclair Marvin SIH + SOH-12BIM

Sinclair Marvin SIH + SOH- 18BIM

Sinclair Marvin SIH + SOH- 24BIM

SINCALIR MARVIN spoľahlivé klimatizácie za rozumnú cenu, vhodné na efektívne chladenie aj kúrenie. Pokiaľ  neviete ako si vybrať alebo aká je vhodná do Vašej miestnosti, radi Vám poradíme.

Posledné články

WordPress Lightbox