Skip to content
Menu
Menu

Domov / Klimatizácie / Sinclair / Marvin

Sinclair Marvin

Klimatizácia SINCALIR MARVIN je ideálna klimatizácia za rozumnú cenu pre domácnosti, chaty i víkendové domčeky, ktoré nechcete mať závislé na klasickom kúrení. Jednotky série SINCLAIR MARVIN sú vďaka funkcii Inteligentné odmrazovanie schopné prevádzky až do vonkajšej teploty -25°C. Užívateľov zaujme aj štyrmi farebnými prevedeniami – bielou, navy, striebornou a champagne, vďaka ktorým zapadne do každého interiéru.

Klimatizácie SINCLAIR MARVIN disponujú všetkými používateľskými funkciami ako WiFi modulom v štandardnej výbave, funkciou “I FEEL” pre komfortnejšie riadenie teplôt, temperovaním +8 °C, automatickým natáčaním lamiel pre rovnomerné vychladenie miestnosti, tichým chodom a mnohými ďalšími. Súčasťou klimatizácií SINCLAIR MARVIN funkcia Cold Plasma generátor – ionizátor vzduchu, ktorý zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v miestnosti a vytvára bezpečné prostredie pre alergikov.

Energetická účinnosť Sinclair MARVIN pre výkon 2,7/3,0 kW A+++ / A++ a výkon od 3,5/3,8 kW A++ / A+. Hladina akustického výkonu klimatizácie – 22 dBA.

SINCALIR MARVIN je spoľahlivá klimatizácia za rozumnú cenu, vhodná na efektívne chladenie aj kúrenie. V našej ponuke nájdete aj klimatizáciu

SPECTRUM PLUS

– ideálnu pre náročných s dôrazom na úsporu, ekológiu a silný výkon.

Viac o klimatizácií Sinclair MARVIN si môžete prečítať v našom článku – Klimatizácia Sinclair Marvin s funkciou kúrenia.

SINCLAIR MARVIN | Klimatizácie Bratislava

WordPress Lightbox