Skip to content
Menu
Menu

Najobľúbenejšie klimatizácie  vo zvýhodnenej cene!

Leto je už je pomaly za nami, avšak klimatizáciu si môžete dať namontovať aj teraz a navyše za zvýhodnenú cenu. Práve jeseň je ideálnym obdobím na kúpu novej klimatizácie. Nie len, že budete o rok včas pripravený na vlnu horúčav, ale pred spustením vykurovania si môžete v chladných dňoch s klímou prikúriť. Tak, ako každý rok, sme pred vás aj teraz  vybrali a zlacnili niekoľko obľúbených modelov klimatizácií. Všetky ceny klimatizácií na našom e-shope sú uvedené už vrátane dodania a montáže, bez žiadnych skrytých príplatkov!

Štyri klimatizácie s montážou za výbornú cenu, ktoré vás spoľahlivo ochladia, ale i zahrejú

Jesenná akcia na klimatizácie | Klimatizácie Bratislava

Inventor LEGEND 3,5kW

Táto klíma vám poskytne všetko, čo si od klimatizácie môžete priať. Inventor LEGEND sa vyznačuje vynikajúcim výkonom, maximálnou energetickou triedou A+++ a ultra tichou prevádzkou s hladinou hluku len 20dB. Klimatizácia Inventor LEGEND je vybavená pohybovým senzorom, funkciou Breeze away pre ideálnu teplotu bez pocitu vzduchu smerujúceho ku vám a funkciou Follow me, vďaka ktorej vás bude požadovaná teplota nasledovať nech ste kdekoľvek.

O výbornú kvalitu vzduchu bez choroboplodných zárodkov sa postará ultrafialové technológia typu C a ionizátor. Ultrafialová technológia typu C neutralizuje mikroorganizmy vďaka ultrafialovému žiareniu. Ionizátor prirodzeným a účinným spôsobom prispieva k odstraňovaniu škodlivých častíc, ako sú choroboplodné zárodky,baktérie a pachy.

 Klimatizácie Inventor LEGEND je optimalizovaná na kúrenie až do -25 stupňov pri stále vysokej účinnosti SCOP.

Klimatizácia Inventor LEGEND | Klimatizácie Bratislava

Ak hľadáte klímu za rozumnú cenu, ktorá sa postará o váš maximálny komfort a čistý vzduch Inventor LEGEND je výborné riešenie. Finálna cena Inventor LEGEND s montážou 1180€.

Sinclair MARVIN 3,5kW

Prémiová klimatizácia Sinclair MARVIN bola novinkou sezóny 2022, doteraz však patrí medzi najobľúbenejšie klimatizácie na trhu. Tichá prevádzka, slušná energetická účinnosť A++/A+, nadštandardné funkcie a efektívne kúrenie do vonkajšej teploty – 25 °C za mimoriadne výhodnú cenu – to sú hlavné prednosti klimatizácie Sinclair MARVIN.

Sinclair MARVIN disponuje všetkými užitočnými používateľskými funkciami, ako funkciou “I FEEL”, automatickým pohybom lamiel pre rovnomerné vychladenie miestnosti, TURBO režimom, auto diagnostikou, auto reštartom pri výpadku elektrického prúdu či WiFi modulom v štandardnej výbave. O čistý a svieži vzduch v miestnosti sa postará Cold Plasma generátorionizátor vzduchu a filter s katechínom.

SINCLAIR MARVIN | Klimatizácie Bratislava

Sinclair MARVIN je výborná klimatizácia za veľmi prijateľnú cenu, ktorá vás spoľahlivo schladí i zahreje. Finálna cena Sinclair MARVIN s montážou 1230€.

Hisense ENERGY PRO PLUS 3,5kW

Vlajková loď spoločnosti HisenseHisense ENERGY PRO PLUS sa postará o váš komfort počas leta, ale i v zime. Spomedzi nástenných klimatizácií Hisense vyniká najefektívnejšou prevádzkou v režime chladenia aj kúrenia. Model Hisense ENERGY PRO PLUS ponúka skutočne najvyšší komfort a vďaka smart technológiam s prvkami AI ( umelej inteligencie) splní požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.

Technológia TMS pre inteligentné ovládanie teploty, vlhkosti a prúdenia vzduchu v kombinácií so vzduchovým filtrom 4v1 a Hi-Nano technológiou proti nečistotám a zápachom sa postará o váš maximálny komfort. Ak máte obavy z ,,prievanu,, s Hisense Energy PRO PLUS sa obávať nemusíte vďaka Smart Eye – inteligentnému oku. Hisense ENERGY PRO PLUS sa vyznačuje maximálnou energetickou účinnosťou A+++/A+++, hlučnosťou iba 18dB, či funkciou vykurovania až do -25°C.

Klimatizácia Hisense | Klimatizácie Bratislava

Hisense ENERGY PRO PLUS je špičková klíma s parametrami a výbavou na úrovni klimatizácií drahších o viac ako 400€. Finálna cena Hisense ENERGY PRO PLUS s montážou 1450€.

Mitsubishi MSZ-AY 3,5kW

Nová verzia veľmi obľúbenej Mitsubishi MSZ-AP – klimatizácia Mitsubishi MSZ-AY vás príjemne prekvapí veľmi nízkou hlučnosťou iba 18 dB, energetickou účinnosťou A+++/A++ a možnosťou vykurovania do vonkajšej teploty -20°C.  Mitsubishi MSZ-AY disponuje všetkými obľúbenými funkciami pre pohodlie užívateľa – 3D prúdenie vzduchu, Econo Cool, týždenný časovač, funkciou I SAVE pre uloženie preferovaného nastavenia, nočným režimom, ale i auto reštartom po výpadku elektrickej energie.

O kvalitu vzduchu sa postará V-Blocking Filter s antivírusovým účinkom, ktorý zadrží 99% vírusov a iných škodlivín, ako sú baktérie, plesne ale i alergény. Mitsubishi MSZ AY navyše disponuje funkciou samočistenia a špeciálnou povrchovou úpravou Dual Barrier Coating, ktorá  zabraňuje tvorbe prachu a nečistôt na výparníku.

Nástenná klimatizácie Mitsubishi MSZ AY

Ak hľadáte tichú a spoľahlivú klimatizáciu v kompaktných rozmerov Mitsubishi MSZ- AY je správne riešenie. Finálna cena Mitsubishi MSZ-AY s montážou 1680€.

Plánujete kúpu klimatizácie ? Keďže ide o dlhodobú a nákladnú investíciu je dôležité vybrať si overenú firmu, ktorá vám klimatizáciu nie len správne nainštaluje, ale aj poradí s výberom vhodnej jednotky. Neváhajte nás kontaktovať, spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vašu maximálnu spokojnosť.

Posledné články

WordPress Lightbox