Skip to content
Menu
Menu

Funkcie klimatizácií Samsung pre väčší komfort

1. d’light cool – Radosť z optimálneho pohodlia

Ľuďom môže byť určitá teplota príjemná alebo nepríjemná v závislosti od rozdielnej vlhkosti vzduchu. Systém d’light cool od spoločnosti Samsung automaticky kontroluje súčasnú vlhkosť a teplotu a reguluje ich hodnoty tak, aby vytvárali čo najpríjemnejšie  prostredie.

Systém po zmeraní aktuálnej teploty a vlhkosti  vypočítava aká vlhkosť je potrebná pre dosiahnutie optimálneho indexu komfortu. Potom automaticky upravuje teplotu a vlhkosť aby sa dosiahol čo najlepší index komfortu. Výsledkom, je že sa dosiahne klíma, pri ktorej sa ľudia v priestore cítia príjemne aj pri vyššej teplote.

Klimatizácie Samsung - Systém d’light cool

2. Wide Twin Blade – Účinné chladenie i vo väčších priestoroch

  • 120° uholl vodorovného pokrytia – Systém Wide Twin Blade spoločnosti Samsung zväčšuje uhol vodorovného pokrytia na 120 stupňov. Zlepšuje sa tým šírenie chladu a užívateľ má rýchlejšie príjemný pocit.
  • 90° zvislý prúd vzduchu – Systém Wide Twin Blade ovláda prúd vzduchu v optimálnom uhle. Ventilátor zabezpečuje dlhý prúd vzduchu pre vykurovanie alebo chladenie väčších priestorov.
  • 13 m dlhý prúd chladu – Dlhý prúd vzduchu dosahuje dĺžky až 13 metrov. Studený vzduch tak pocítíte okamžite, i keď je klimatizácia od vás ďaleko.
Klimatizácie Samsung - Systém Wide Twin Blade

3. good’sleep – Spánok bábätka.

4. Najlepšia teplota pre hlboký spánok

01 – Fáza zaspávania – Znížením teploty systém uľahčuje zaspávanie.

02 – Fáza zdravého spánku – Uvolní tělo, teplota sa mierne zvyšuje.

03 – Fáza prebudenia – Príjemné prúdenie vzduchu vás postupne prebudí. Budete se cítit príjemne oddýchnutý.

Nastavením režimu Good´sleep vám prinesie príjemnejší spánok pri ktorom si vaše telo dokáže viac odpočinúť. Tento režim udržuje príjemnú teplotu pokožky. Lepšie si odpočiniete a budete mať pocit pohody. Okrem toho režim good‘ sleep znižuje spotrebu energie až o 36 % oproti normálnemu režimu chladenia.

Klimatizácie Samsung - Režim Good sleep

5. Turbo Cooling – Okamžite vychladí priestor

Maximálne ochladenie!  – Po zapnutí režimu Turbo chladenie pracuje kompresor v maximálnych otáčkach po dobu 30 minút, aby sa priestor rýchlejšie vychladil. V porovnaní s normálnym prevádzkovým režimom ochladí klimatizácia v režime Turbo miestnosť o 15 % rýchlejšie. Režim Turbo je výtaný v situáciách, keď potrebujete miestnosť okamžite vychladiť.

Klimatizácie Samsung - Funkcia Turbo Cooling

6. Tichá prevádzka – Odpočívajte v tichu a v kľude.

Veľmi účinný kompresor twin BLDC ( dvojitý rotačný kompresor) až o 40% znižuje vybrácie v porovnaní s obvyklým kompresorom single BDLC.

7. Stabilnejšie otáčanie ventilátora

Zväčšením hĺbky náboja na 119mm, zväčšním jeho priemeru a jeho zosilnením sa zabezpečuje stabilnejšie otáčanie ventilátora a tak prispieva k zníženiu hlučnosti spôsobenou vibráciami pri prevádzke klimatizácie.

8. Silnejší stĺpik ventilátora

Silnejší stĺpik ventilátora spevňuje celú konštrukciu vonkajšej jednotky a tým znižuje vybrácie jej jednotlivých častí. Tým prispieva k zníženiu hlučnosti a zvyšuje životnosť klimatizácie.

9. Plynulý prúd vzduchu

Prúdenie vzduchu z klimatizácie je širšie a priamejšie, takže sa znižuje jeho trenie. Hvízdavý zvuk klimatizácie je tak slabší, bez vplyvu na intenzitu prúdenia vzduchu.

Posledné články

WordPress Lightbox