Skip to content
Menu
Menu

Unikátna jednotka DAIKIN Stylish dodá vášmu domovu spoľahlivý komfort a štýl. Perfektné parametre, nadštandardné funkcie, nízka hlučnosť a kompaktnosť tejto jednotky ju robia skvelým výberom do každej domácnosti. Navyše Vás určite poteší aj jej elegantný minimalistický dizajn ocenený cenou Good Design Award 2017. Vybrať si môžete až zo štyroch farebných prevedení.

Výkon: Chladenie/kúrenie: 5,0/5,8 kW, Účinnosť: A++/A++, Hlučnosť: 24-46 dB, vhodná do miestnosti s rozlohou < 50 m²

3,720.00 s DPH

Značka Model

Popis

e-img-511

Unikátna jednotka Stylish dodá vášmu domovu spoľahlivý komfort a štýl. Perfektné parametre, nadštandardné funkcie, nízka hlučnosť a kompaktnosť tejto jednotky ju robia skvelým výberom do každej domácnosti. Navyše Vás určite poteší aj jej elegantný minimalistický dizajn ocenený cenou Good Design Award 2017. Vybrať si môžete až zo štyroch farebných prevedení. 

Ekonomický režim:

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť. Tento režim možno spustiť aj prostredníctvom týždenného časovača.

Inteligentný teplotný snímač

Jednotka je vybavená inteligentným teplotným snímačom ,za účelom detekcie aktuálnej teploty v jednotlivých oblastiach miestnosti. Po zistení týchto údajov, jednotka nasmeruje prúd teplého alebo chladného vzduchu do oblastí v miestnosti, ktoré sa najviac teplotne odlišujú od žiadanej teploty a tým zabezbečí rovnomernú teplotu v celej miestnosti.  Tým sa dosiahuje ideálny teplotný komfort v miestnosti.

Režim komfortného prúdenia – “Coanda effect”:

Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby. V režime chladenia fúka chladný vzduch čo najvyššie popod strop a v režime kúrenia fúka teplý vzduch k podlahe.

3-D prúdenie vzduchu:

Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

Režim zvýšeného výkonu “POWER”:

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

Tichá prevádzka vnútornej jednotky:

Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) – porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

Týždenný časovač:

Týždenným časovačom naprogramujete týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky.

Funkcia “Heat boost”:

Po zapnutí jednotky v režieme kúrenia jednotka veľmi rýchlo dosiahne vysoký tlak výstupných pár z kompresora a preto dokáže v krátkom čase po zapnutí vykúriť miestnosť na žiadanú teplotu.

Filtrácia vzduch technológiou “Flash Streamer”:

Tento aktívny filter emisiou elektrónov spúšťa chemické reakcie s časticami vo vzduchu. Rozkladá pritom alergény / peľové, plesňové,…/ a odstraňuje nepríjemné pachy. Týmto spôsobom osviežuje a čistí vzduch v miestnosti.

Titániový dezodoračný filter:

Tento filter neutralizuje zápachy napr. z domácich zvierat, cigariet…

Postriebrený antialergénny filter:

Zachytáva a neutralizuje alergény ako je peľ a prispieva k čistote vzduchu v miestnosti

Ovládanie na diaľku:

Jednotka obsahuje WiFi adaptér, ktorý umožňuje ovládať všetky funkcie jednotky z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase s použitím Vášho smartfónu alebo  tabletu, prostredníctvom aplikácie “Onecta” . Jednotku je tiež možné ovládať hlasom prostredníctvom hlasových asistentov Amazon Alexa, alebo Google Assistent.

Technicke parametre

Upraviť
Funkcie  Heat Boost, Flash Streamer
Ener.účinnosť pre chladenie A++
Chladiaci výkon nominálny (kW) 5,0
Chladiaci výkon MIN – MAX (kW)  1,7 – 5,3
Filter Titániový dezodoračný filter
Časovač Týždenný časovač
Automatický reštart Áno
SEER koeficient sezónnej ener. účinnosti chladenia 7,33
Prevádzková teplota/chladenie (°C) -10/+46 °C
Energ.účinnosť pre vykurovanie A++
Vykurovací výkon nominálny (kW) 5,8
Vykurovací výkon MIN – MAX (kW)  1,7 – 6,5
SCOP koeficient sezónnej ener.účinnosti-vykurovani 4,60
Prevádzková teplota/vykurovanie (°C) -15/+24 °C
Hladina akust.tlaku chlad. MIN/MAX vnút.jednotka 24 – 46 dB
Hladina akust.tlaku chlad. MAX vonk.jednotka  48
Dĺžka rozvodov min./max. (m)  /30
Maximálne prevýšenie vnút. a vonk.jednotky (m)  20
Otáčky ventilátora  
El. istenie (A)  13
El.nápájanie (V/Ph/Hz)  220-240/1/50
Druh chladiva R32
Rozmery – vnútorná jednotka (VxŠxH)(mm) 295 x 789 x 189
Rozmery – vonkajšia jednotka (VxŠxH)(mm) 735 x 825 x 300
Hmotnosť-vnútorná jednotka (kg)  12
Hmotnosť-vonkajšia jednotka (kg)  47

Pre viac informácií si môžete pozrieť informačný leták: DAIKIN STYLISH

K dispozícii v ŠTYROCH farebných variantoch

Ďalšie informácie

Výkon:

3,5-5 kW

Funkcia kúrenia:

do -15°C, v prechodnom období

Typ klimatizácie:

nástenné

Účinnosť:

A++

WiFi ovládanie:

zabudovaný WiFi modul

Zapojenie do multisplit:

Áno

Farba

Biela

Najobľúbenejšie modely klimatizácií
WordPress Lightbox